Acil Surekli form grafikeri - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Acil Surekli form grafikeri - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Acil Surekli form grafikeri Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: freehand corel veya pdf gelen işleri veya sıfırdan hazırlanacak olan form işleriyle ilgili bolumumuze grafiker alınacaktır yerimiz sefakoy kucukcekmecededir. ...

hazirankizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hazirankizi

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Surekli form grafikeri

Program/Seviye: freehand corel veya pdf gelen işleri veya sıfırdan hazırlanacak olan form işleriyle ilgili bolumumuze grafiker alınacaktır yerimiz sefakoy kucukcekmecededir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Matbaamız ofset ve sureklı form uzerınedir buyuk cogunlukta işler hazır gelir veya mevcutumuzdadır. CV lerinizi mail olarak gönderiniz veya cepten ulasınız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Acil Surekli form grafikeri - İstanbulAcil Surekli form grafikeri - İstanbulAcil Surekli form grafikeri - İstanbulAcil Surekli form grafikeri - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hazirankizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hazirankizi

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2014 #3
Acil Surekli form grafikeri

Program/Seviye: freehand corel veya pdf gelen işleri veya sıfırdan hazırlanacak olan form işleriyle ilgili bolumumuze grafiker alınacaktır yerimiz sefakoy kucukcekmecededir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Matbaamız ofset ve sureklı form uzerınedir buyuk cogunlukta işler hazır gelir veya mevcutumuzdadır. CV lerinizi mail olarak gönderiniz veya cepten ulasınız.

E-posta: *********

Telefon: *********