Acil Tasarımcı Grafiker Part time - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Acil Tasarımcı Grafiker Part time - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Acil Tasarımcı Grafiker Part time Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

muratsabanci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratsabanci

Baskıcı / İstanbul

Alt 28-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Tasarımcı Grafiker Part time

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ek kazanca ihtiyacı olana tasarım ve hayal gücüne güvenen disiplinli vesürekli işi dışında ek kazanç elde etmek isteyen parça başı mantığı ile evinden ofisinden çalışabilecek tasarımcı grafiker çalışma arkadaşı arıyorum
Murat KOÇ

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Acil Tasarımcı Grafiker Part time - Türkiye GeneliAcil Tasarımcı Grafiker Part time - Türkiye GeneliAcil Tasarımcı Grafiker Part time - Türkiye GeneliAcil Tasarımcı Grafiker Part time - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafilker27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafilker27

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-07-2013 #3
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz!

sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım yalnız netür tasarımlar olacagı hakkında bilgi verirseniz sevirim...
bana buradan ulaşada bilirsiniz :
Ozan Dogu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ozan Dogu

Webmaster / Ankara

Alt 28-07-2013 #4

biraz geniş bilgi verirmisiniz ne tür çalışmalar olcak vs..
muratsabanci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratsabanci

Baskıcı / İstanbul

Alt 28-07-2013 #5
Amaca ulaşılmıştır ilan silinebilir mi?
brawe lion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brawe lion

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2013 #6

iyi günler bn üniversite grafik tasarım 2. sınıf öğrencisiyim, şişlide grafik tasarım kursu görüyorum. Photoshopu giriş seviyesinde biliyorum. corel draw, freehand ve qoartexpres frogramlarınıda görüyorum. 19 yaşımdayım. Kursa giderken aynı zamanda parttime bi işe ihtiyacım var ve üniversite bittiği zamanda çalışabileceğim bir yer aramaktayım ilgilenirseniz sevinirim.