Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... - İstanbul

İş Veren İlanları - Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe İllistratör, Photoshop, Freehand programları.... Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

avmteam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avmteam

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor...

Program/Seviye: Adobe İllistratör, Photoshop, Freehand programları....

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Adobe programlarına yeteri derecede hakim, ufku geniş, yeniliklere açık grafiker arkadaşların CV'lerini bekliyoruz. Ajansımız İncirli'dedir...

E-posta:

Telefon: 0212 506 99 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... - İstanbul - Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... - İstanbul ya da Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acil Tecrübeli Grafiker aranıyor... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
chrisersan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrisersan

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-03-2012 #3
ilanınızla ilgileniyorum ve mail attım dönüşünüzü bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap