acil teknik destek

Dijital makineler - acil teknik destek Sponsorlu Bağlantılar lıyu py3212 320 dıs mekan dıjıtal baskı makınam var makına baskı dısında tıtreme seklınde baskı yapıyor resimde oldugu gıbı, teknık servıs cagırdım hıc bısey yapamadı makınanın anabordun ve ...

acil teknik destek
graphicmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicmaster

Grafiker / Uşak

acil teknik destek

Alt 25-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

acil teknik desteklıyu py3212 320 dıs mekan dıjıtal baskı makınam var makına baskı dısında tıtreme seklınde baskı yapıyor resimde oldugu gıbı, teknık servıs cagırdım hıc bısey yapamadı makınanın anabordun ve carriage boardun resımlerını cektı gıttı 3-4 gun aradım aradım donmedı gerı bende merkezı aradım anabord ve carriage board degısecek dedı ve 5000 dolar + kdv dedı sıkıntının ordan oldugu da kesın deıl bu konuda acıl yardım edebılecek arkadas varmı makınam 1 haftadır yatıyor.bilgisi ve yardımı dokunacak arkadaslardan destek bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 25-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
walla size allah kolaylık versin ben liyudan anlamam hiç gormedim ama arıza kafa kartından gibi görunuyor tabi birde sarı kafalarda sorun görunuyor aynı sorunu başka renklerde yapıyormu motor hızınıda en düşükte calıştırın belki sorun halolur
Bu mesajdan alıntı yap
graphicmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicmaster

Grafiker / Uşak

Alt 25-02-2010 #3
en yuksekte calıstırdımmı o ızler fazla bellı olmuyor ama oda sıkıntı kafalarda boya kesme yapıyor
Bu mesajdan alıntı yap
PİGMENT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PİGMENT

Forumdan Uzaklaştırıldı

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-02-2010 #4
merhaba arkadaşım resime göre bakılırsa 2 yada 3 sorun olabilir.Onun için yerinde inceleme yapmak lazım.Ve ona göre arızalı olan parçaları tespit edebiliriz.İrtibata geçelim istersen.İ*********.tr
Bu mesajdan alıntı yap
signteknik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

signteknik(41)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 01-03-2010 #5
Merhaba,
Sorun devam ediyormu? Kart arızası kesin değil bu arıza kafalardan veya palet içerisinden geçen yassı kablolardan da olabilir. Fakat daha doğru yorum yapabilmek için kafa testini ve diğer renklerdeki baskıları da görmek gerekiyor. Mümkünse baskı video'suna ihtiyaç var.
Benimle iletişime geçerseniz size yardımcı olmaya çalışırım. İletişim bilgilerimi web sitemden öğrenebilirsiniz. "signteknik.com"
Bu mesajdan alıntı yap
generalteknik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

generalteknik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 01-03-2010 #6
kafa veya kafa adaptörü arızası.************-Anasayfa
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil teknik destek