Acil Web Tasarımcı Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Acil Web Tasarımcı Aranıyor Sponsorlu Bağlantılar İstanbul / Bahçelievler'de bulunan firmamıza ASP, JavaScript, Flash, Photoshop, HTML ve CSS bilen web tasarımcı aranıyor. Çalışmalarınız ile birlikte CV'nizi ********* adresine gönderebilirsiniz....

M.a.C isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.a.C

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul / Bahçelievler'de bulunan firmamıza ASP, JavaScript, Flash, Photoshop, HTML ve CSS bilen web tasarımcı aranıyor.

Çalışmalarınız ile birlikte CV'nizi ********* adresine gönderebilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

M.a.C isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.a.C

Yrd. Grafiker / İstanbul

Acil Web Tasarımcı Aranıyor! (İstanbul)

Alt 03-08-2010 #3
İstanbul / Bahçelievler'de bulunan firmamıza ASP, JavaScript, Flash, Photoshop, HTML ve CSS bilen web tasarımcı aranıyor.

Daha fazla bilgi almak isteyenler;
0212 441 0 666 / Grafik Saati Reklam Ajansı

expert44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

expert44

Eğitimci / İzmir

Grafik Eğitmeni Aranıyor

Alt 04-08-2010 #4
Grafik Tasarımı konusunda eğitim verebilecek seviyede olan veya daha önce eğitim sektöründe çalışmış olan,

Corel, Freehand, Photoshop, Indesign,Illustrator programlarına hakim,

Part - Time Çalışabilecek Eğitmen Arkadaşlar Arıyoruz..

Bilgi İçin;
0232 - 489 35 51

Tags
acil web tasarımcı, istanbul web tasarım, web tasarım işi arıyorum, web tasarımcı