acil yardım istiyorum lütfen:(

Temel Tasarım İlkeleri - acil yardım istiyorum lütfen:( Sponsorlu Bağlantılar frehandde çalışıyorum bazen açtığımda bütün resimlerim x işareti şeklinde çıkıyor.linkleri kayboluyor bunu nasıl çözerim lütfen işverenlerim çok üzerime geliyorlar ve bu aralar işler çok yoğun bunu çözemiyorum lütfen ...

esmerve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esmerve

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

frehandde çalışıyorum bazen açtığımda bütün resimlerim x işareti şeklinde çıkıyor.linkleri kayboluyor bunu nasıl çözerim lütfen işverenlerim çok üzerime geliyorlar ve bu aralar işler çok yoğun bunu çözemiyorum lütfen yardım edin bunalıma girmek üzereyim iş strei beni mahfetti :/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fabriktasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fabriktasarim

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmayla kullandıgın resımlerı aynı klasorde saklaman gerek yada fotoğraflarını embetlemelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2012 #3
bir tane çalışma klasörün olsun, burda çalışmalarını akyıt edersin çalışırsın , işlemlerin bitince gerekli yere taşırsın. bol şans
Bu mesajdan alıntı yap

esmerve

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 04-04-2012 #4
teşekkür ederim ilginize zaten aynı klasör çalışıyorum ama sorunumu çözdüm bu aralar güzel gidiyor.birde son bir şey soracağım tel dikiş bir baskı çalışması göndereceğim çift sayfa basılması gerekiyor çünkü resimleri çift sayfa açtım.baskıya gönderirken forma şekli nasıl olmalıdır.mesela 1. sayfanın yanına kaçıncı sayfa gelmelidi.formaya uygun olması için bunun bir şablonu varmıdır. acaba... cevaplarınızı için şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

forma

Alt 04-04-2012 #5
teşekkür ederim ilginize zaten aynı klasör çalışıyorum ama sorunumu çözdüm bu aralar güzel gidiyor.birde son bir şey soracağım tel dikiş bir baskı çalışması göndereceğim çift sayfa basılması gerekiyor çünkü resimleri çift sayfa açtım.baskıya gönderirken forma şekli nasıl olmalıdır.mesela 1. sayfanın yanına kaçıncı sayfa gelmelidi.formaya uygun olması için bunun bir şablonu varmıdır. acaba... cevaplarınızı için şimdiden teşekkürler...
Merve kaç sayfalık bir işten bahsediyoruz detaylı bilgi verirsen yardımcı olurum.
1 forma'da 16 sayfa vardır.

Bu mesajdan alıntı yap

esmerve

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 04-04-2012 #6
48 sayfa + kapak olan 30x30 boyutlarında olması gereken bir katalog çalışmasıdır.Bunu en kolay şekilde nasıl sıralayabilirim baskı için sayfaların arasında boşluk olmamasu gerekiyor.Bu bir termal otel projesi olduğu için roje görselerini çift sayfa açtık geniş geniş görmek için.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederimacil yardım istiyorum lütfen:(
Bu mesajdan alıntı yap