Acil Yardim! Corel Dosya acma Hatasi

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Acil Yardim! Corel Dosya acma Hatasi Sponsorlu Bağlantılar Selam Arkadaslar... Ben bir katalog hazirladim 8 sayfalik bitirdim kaydettim sorunsuz olarak.. Dosya büyüklügü 700 mb civari, simdi bu dosyayi acamiyorum.. Önizlemede gösteriyor, Dosya boyutunuda 700mb gösteriyor fakat ...

grafiker4d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker4d

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam Arkadaslar...
Ben bir katalog hazirladim 8 sayfalik bitirdim kaydettim sorunsuz olarak..
Dosya büyüklügü 700 mb civari, simdi bu dosyayi acamiyorum..
Önizlemede gösteriyor, Dosya boyutunuda 700mb gösteriyor fakat acmak isteyince hata mesaji veriyor ne yapmaliyim lütfen acil yardim lazim, yoksa bütün dosyayi yeniden yapmam gerekiyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üzgünüm ama yeniden hazırlaman gerekli...
Bu mesajdan alıntı yap
Famer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Famer

Desinatör / İstanbul

Alt 28-12-2010 #3
Dosya sistemin Fat 32 ise, böyle büyük dosyalarda sıkıntı yaşanabiliyor.. O bozuk dosyayı bir de NTFS sistemde açmayı deneyin..
Bu mesajdan alıntı yap
erden17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erden17

Grafiker / Çanakkale

Alt 29-12-2010 #4
corelin hangi versiyonunu kullanıyosun? Bende hem 12 hemde x4 yüklü. Bazı yüklü dosyalar 12'de açılmıyor ama x4 açıyor. Öyle denemeni tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
elifcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifcem

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2011 #5
arkadaşım bi desen dosyası getirdi onu corelde boyutlandırmam gerek ama yapan kişi aşırı büyük çalışmış şimdi dosyayı atıyorum corele ama büyük olduğu için üzerinde oynama yapamıyorum lütfen yardım edin bu benim ödev teslimim sabah vermem gerek Acil Yardim! Corel Dosya acma Hatasi [/b]
Bu mesajdan alıntı yap
grafikim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikim

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 20-05-2011 #6
bilgisayarı bi kapatıp açsanız, bazen sistem kaynaklı olabiliyor böyle sorunlar. enazından denemiş olursunuz. inşaallah halledebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-05-2011 #7
corel x5 te kaydedilen dosyanın açmama sorunu

geçenlerde böyle açılmayan dosyalar konusu üzerine bir paylaşımda bulunmuştum.
Bu mesajdan alıntı yap