Acil yardım - infiniti fy1504c 160lık

Dijital makineler - Acil yardım - infiniti fy1504c 160lık ...

volkannetgrup1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkannetgrup1

Baskıcı / Konya

Alt 02-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar kolay gelsin öncelikle iyiki kurulmus bir sayfa biz yeni makina aldık yaklaşık olarak 3 ay önce
infiniti fy1504c 160lık

baskıda netlik oranını yukseltınce 0.3 mm gibi iz yapıyor 3 tane anlayan arkadaş geldi biri boya dedi boyayı degiştrim sk4 aldım

bbiri kafa dedi kafayı degiştrdm ama halen aynıı hic bir degişme yok

yardımlarınız icin tşk ederm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 02-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba öncelikle hayırlı işler dilerim sorununuzu okudum teknik servis değilim reklam sektöründe bir ticarethanem var ve makinalarla da yaklaşık 12 yıldır uğraşıyotum ona dayanaraktan söylüyorum netlik demişsiniz bu hasas ince ayarlardan olmalı iz yapma sorunu hasas ayarlara baktınızmı bazılarında kalibre diye bazılarında varyasyon (variation) diye söylenir kafa ve boyadan dolayı bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum boşuna masrafa kalkışmışsınız durum makina ile kullandığınız program arası ayar ince hasas ayar olduğunu düşünüyorum kolaylıklar dilerim umarım yardımcı olabilmişimdir.

dediğiniz izi her iki pas arası yapıyor ise hasas ayarlarında bir sorun var demektir.
Bu mesajdan alıntı yap

volkannetgrup1

Baskıcı / Konya

tşk

Alt 02-09-2015 #3
öncelikle tşk ediyorum ama nasıl yapılır o ayar hakkında bılgım henuz yok yardımcı oldugunuz için tekrar saolun

Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 02-09-2015 #4
sayın meslektaşım kafalarınız kesme yapıyor mu? test aldığınızda voltaj ayarlarından kaynaklanıyor yani kafa ısıları belli bir sıcaklığa ulaşmadıkları için kesme yapıyor ve bu baskınızın kalitesini engelliyor ve ince ayar da yapılması gerekiyor anlayanlar bunu nasıl anlamamış sorun belli ki Acil yardım - infiniti fy1504c 160lık makinayı aldığınız servisle görüşürseniz daha iyi yardımcı olurlar ne programı kulandığınızı bilmiyorum ayrıca her programın işleyişi farklı dediğim gibi sorununuz rica ederim bu problemleri ben de yaşadım sıkıntılı bir durum olduğunu bilerekten gördüğüm yazılara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

volkannetgrup1

Baskıcı / Konya

Alt 02-09-2015 #5
Elden aldım herhangi bir servis bilmiyorum infiniti rip kullanıyrm kafalarda tıkanıklık az nasıl az bir tane ortalama icinde eeksıklık var
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-10-2015 #6
pınar hanım bu konular hakkında 2. msjınız. Lütfen daha fazla bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-10-2015 #7
Elden aldım herhangi bir servis bilmiyorum infiniti rip kullanıyrm kafalarda tıkanıklık az nasıl az bir tane ortalama icinde eeksıklık var
Kolay gelsin.

öncelikle infiniti makina için kalibre ve baskı ayrı programlardır.
1.si kafaları tek bir hizaya almalısınız daha sonra
bilgisayarınızda C:/ içinde TRY isminde bir klasor vardır. bu klasordeki .exe dosyası ile bağlantı programını çalıştırıp 1 pass olarak ayarlamanızı yapıp bı-dırectıon kapatıp tek taraflı ayar yapmanız gerekır. her renk için tek tek.
daha sonra 2 renk olarak kalibre etmelisiniz.
Yani anlayacagınız bu iş için profesyonel desteğe ihtiyacınız olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap