Acil yardım lütfennnn

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Acil yardım lütfennnn Sponsorlu Bağlantılar İllustrator CS6 dosyalarımın hiç birini açamıyorum. Hepsinde aynı hatayı alıyorum. The file "......ai" is in an unknown format and cannot be opened. mesajını alıyorum. Oysa Eski yeni versiyonlar ...

Acil yardım lütfennnn
macserver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macserver

Grafiker / Adıyaman

Acil yardım lütfennnn

Alt 12-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İllustrator CS6 dosyalarımın hiç birini açamıyorum. Hepsinde aynı hatayı alıyorum. The file "......ai" is in an unknown format and cannot be opened. mesajını alıyorum. Oysa Eski yeni versiyonlar arasında dosyada açmıyorum daha önce kullandığım dosyalar hepsi. Ne yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1.Bilgisayarınızı virüs taramasından gecirin

2. Illustrator prog. çalıştırırken Ctrl+Shift+Alt (Command + Option + (Mac) Shift) basın karşınıza açılan pencereden Yes basın
program açıldıktan sonra dosyanızı acın

3. Dosyanızı açılmazsa dosyanın konumunu , klasör adını ve dosya adını değiştirin
Dosyanız masa üstündeyse D sürücüsüne yükleyin ve buradan acın
Bu mesajdan alıntı yap
serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2015 #3
cannot open the file "fiyat listesi.indd" Adobe İndesign may not support the file format, a plug-in that supports the file format may be missing, or the file may be open in another application.

Bende ındesıgn'da bu hatayı aldım. bende mi aynı işlemi yapmalıyım ?
Bu mesajdan alıntı yap
macserver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macserver

Grafiker / Adıyaman

Alt 12-01-2015 #4
1.Bilgisayarınızı virüs taramasından gecirin

2. Illustrator prog. çalıştırırken Ctrl+Shift+Alt (Command + Option + (Mac) Shift) basın karşınıza açılan pencereden Yes basın
program açıldıktan sonra dosyanızı acın

3. Dosyanızı açılmazsa dosyanın konumunu , klasör adını ve dosya adını değiştirin
Dosyanız masa üstündeyse D sürücüsüne yükleyin ve buradan acın
MAC te çalışmıyorum yalnız PC ortamında da belirttiğiniz kestirmeler işe yaramıyor maalesef... PC için ayrı bir kestirmemi var acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-01-2015 #5
MAC te çalışmıyorum yalnız PC ortamında da belirttiğiniz kestirmeler işe yaramıyor maalesef... PC için ayrı bir kestirmemi var acaba?

Programı calıştırmak için cift tıkladıktan sonra hemen Ctrl+Alt+Shift yapmalısınız
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-01-2015 #6
cannot open the file "fiyat listesi.indd" Adobe İndesign may not support the file format, a plug-in that supports the file format may be missing, or the file may be open in another application.

Bende ındesıgn'da bu hatayı aldım. bende mi aynı işlemi yapmalıyım ?
Proğramınıza pulgin kurmuşsanız ve onu kaldırın ve öğle deneğin
Bu mesajdan alıntı yap
serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2015 #7
Proğramınıza pulgin kurmuşsanız ve onu kaldırın ve öğle deneğin

Hayır hiç bir şey kurmadım. Indesign kuruldu hiç bir şey eklemedim. Açıp kapatıyordum birden çalıştığım kataloğu açmadı ve böyle bir hata verdi. Ama başka dökümanları açıyor.
Bu mesajdan alıntı yap