Acil Yardım !!!!!!!

Edius - Acil Yardım !!!!!!! Sponsorlu Bağlantılar S.a Arkadaşlar ... Ediusde burdaki arkadaşlar sayesinde çok şey öğrendim ancak dün geceden beri bişey oldu programa ve resim attığımda failed to open file hatası alıyorum her resimde ...

Acil Yardım !!!!!!!
redrolix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redrolix

Grafiker / İstanbul

Acil Yardım !!!!!!!

Alt 25-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

S.a Arkadaşlar ...

Ediusde burdaki arkadaşlar sayesinde çok şey öğrendim ancak dün geceden beri bişey oldu programa ve resim attığımda failed to open file hatası alıyorum her resimde oluyor bu siteden resim bile çekip denedim sadece resimde yapıyor videoyu edius kabul ediyor ancak hiç bir resmi almıyor acil yardım
Alınan Hata
Failed to open file
[Could not open file.]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

redrolix

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok mu arkadaşlar sorunumu çözecek bir arkadaş ?
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 26-01-2012 #3
yok mu arkadaşlar sorunumu çözecek bir arkadaş ?
dostum daha öncede yaşayan arkadaşlar oldu yeniden programı kurduklarında hallolmuştu diye hatırlıyorum yani programı kaldırıp tekrar kurmayı bir denermisin
Bu mesajdan alıntı yap

redrolix

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2012 #4
yok üstad olmadı sorunu hallettim ama pcye format attım düzeldi bu program benim için önemli artık Acil Yardım !!!!!!! aynı meslekteniz anlarsın beni o yüzden bol bol videolarını izlemeye devam ediyorum hazır şablonlarda kelebek türü bir şablon var mı ? ediusta mesela sol küçük sağ büyük bi kelebek ?
Bu mesajdan alıntı yap