Acil yardım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Acil yardım Sponsorlu Bağlantılar Elimde bir resim var ama resim üstünde yazılar var. Resme zarar vermeden yazıları nasıl silebilirim......

Acil yardım
tolgahan38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan38

Matbaacı / Kayseri

Acil yardım

Alt 20-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elimde bir resim var ama resim üstünde yazılar var. Resme zarar vermeden yazıları nasıl silebilirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel'de bunu yapabilmeniz çok zor, eğer varsa Photoshop daha uygun bir seçim olur. Corel'de yazıların olduğu yeri çizip zemin renginde boyamanız gerekir ...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2012 #3
Corel'de bunu yapabilmeniz çok zor, eğer varsa Photoshop daha uygun bir seçim olur. Corel'de yazıların olduğu yeri çizip zemin renginde boyamanız gerekir ...
katılıyorum corelde bu işi kaliteli olarak çözmeniz zor. Photoshop kullanmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 21-07-2012 #4
CorelDRAW GS'de bu mümkün yapılmazı zor veya güç bir şey değil, Photoshop da bu işlemi gerçekleştirken nasıl Clone Stamp özelliğini kullanıyorsan CorelDRAW Photopaint'de aynı araç çubuğunu kullancaksın.Aslında bunu anlatmamın sebebi diğer arkadaşların yapılamıyacak gibi zor bir durumda oldugunu söylemeleridir.

Photoshop kullanmayı biliyorsan aynı yöntemle ordada gerçekleştirebilirsin değişen bir şey olmuyacak durum senle alakalı ne kadar pratik ve iyi kullanmanla alakalı yani.

Daha profesyonel olarak resme ve yazının arkasındaki background zarar vermeden yapmak istiyorsan Adobenin üst sürümlerimde yeni gelen Content - Aware özelliğini kullannabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap