Acil Yardım!

Web Tasarımı - Acil Yardım! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum. Yanlış yaptıysam peşin peşin özür dilerim... Bir konuda sizlerin yardımınıza ihtiyacım var. web sitemde üye girişi bölümü var. fakat ben istiyorumki üye ...

Konu Kapatılmıştır
Acil Yardım!
sewiymli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sewiymli

Webmaster / Tokat

Acil Yardım!

Alt 01-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum. Yanlış yaptıysam peşin peşin özür dilerim...

Bir konuda sizlerin yardımınıza ihtiyacım var.

web sitemde üye girişi bölümü var. fakat ben istiyorumki üye kullanıcı adı ve şifresini girip giriş butonuna bastığında görüntülenecek sayfa farklı bir popup pencerede açılsın.

yani
<a href="#" onClick="javascript:pen=window.open('../tr/mbm_nedir.htm', 'noLov22us', 'status=1, width=600, height=300, resizable=no, scrollbars=no')">[COLOR="Red"]Müşteri Bilgi Alma Modülü Nedir?[/COLOR]</a>
kırmızıyla belirttiğim "Müşteri Bilgi Alma Modülü Nedir?" yazısı yerine buton olsun...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Konu Kapatılmıştır

Tags
acil, yardım

Kapat
Şifremi Unuttum?