Acil yardım Web sitesi kurmak istiyorum

Web Tasarımı - Acil yardım Web sitesi kurmak istiyorum ...

damlamsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlamsi(29)

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

ünlem

Alt 28-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben bir web sitesi kurmak istiyorum domain ve hostibg hazır fakat gerisini nasıl halledeceğimi bilmiyorum. Bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? tasarımı ve yayına hazırlanışı gibi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aliihsano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsano

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
100 lira karşılığında istediğiniz siteyi yapabilirim web sitesi yapımı buradan sorularak öğrenilecek kadar basit değil onun için ücretli yardım yapıyorum yanlış anlamayın istediğim ücret de web sitesi için sembolik bir rakam
Bu mesajdan alıntı yap

damlamsi(29)

Alt 28-10-2011 #3
100 lira verecek param olsa burda yardım istemezdim kimseden. öğrenci misali düşün host ve domain parasını bile zor denkleştirdik.
Bu mesajdan alıntı yap
masreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masreklam

Grafiker / Malatya

Alt 28-10-2011 #4
hazır siteler var onları hostunuza upload edip düzenleyebilirsiniz. Yalnız hangi amaçla ne tür bir site yapmayı düşündüğünüzü de açıklarsanız daha fazla yardımcı olunabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 28-10-2011 #5
öğrenci olduğunuzu söylediniz bende öğrenci olduğum için durumunuzu anlayabiliyorum msn adresimi eklerseniz ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilirim size.
Bu mesajdan alıntı yap

damlamsi(29)

Alt 29-10-2011 #6
öğrenci olduğunuzu söylediniz bende öğrenci olduğum için durumunuzu anlayabiliyorum msn adresimi eklerseniz ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilirim size.
msn adresinizi profilinizde bulamadım yazar mısınız açıktan lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
nsacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nsacar

Grafiker / Bursa

Alt 29-10-2011 #7
Arsa aldım apartman yapmak istiyorum gibi bir soru olmuş bu. Acil yardım Web sitesi kurmak istiyorum
Forumda sorulması mantıklı olan bir soru değil.
Yola çıkıp kendi çabalarınızla başlayıp takıldığınız yerlerde soru sormanız halinde hemen cevap alırsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 29-10-2011 #8
ben bir web sitesi kurmak istiyorum domain ve hostibg hazır fakat gerisini nasıl halledeceğimi bilmiyorum. Bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? tasarımı ve yayına hazırlanışı gibi
ilk birkaç günde sıkılıp bırakmazsanız belkide aylarca üzerinde çalışıp emek harcamanız gerekir Acil yardım Web sitesi kurmak istiyorum Kolay değil hocam bu işler
Bu mesajdan alıntı yap
cntrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cntrk

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 30-10-2011 #9
html veya css öğren tabi photoshopta ondan sonrası gelir zaten yalnız siteyi kurmadan önce tr.gg de dene derim
Bu mesajdan alıntı yap
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 31-10-2011 #10
Cpanel olan bir host aldiysaniz fantastico kullanin site kurmak 1 dakika ama icini duzenlemek biraz zaman alir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları