Acil yardımm

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Acil yardımm Sponsorlu Bağlantılar Merhaba üniversite grafik tasarımı öğrencisiyim. Bir prodüksiyon şirketinde staj yapıyo olarak gösteriliyorum. Ama staj dosyamı doldurmakta pek yardmcı olamadılar. Nasıl doldurabilirim. Neler yazabilirim? Grafiker ne yapar prodüksiyon şirketinde? ...

Acil yardımm
asuucaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asuucaan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Acil yardımm

Alt 21-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba üniversite grafik tasarımı öğrencisiyim. Bir prodüksiyon şirketinde staj yapıyo olarak gösteriliyorum. Ama staj dosyamı doldurmakta pek yardmcı olamadılar. Nasıl doldurabilirim. Neler yazabilirim? Grafiker ne yapar prodüksiyon şirketinde? Lütfen yardım edin .Acil yardımm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 21-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kurumsal kimlik yaz bunun içine logo tasarımı antetli kağıt diplomat zarf cd kapağı kartvizit dosya gibi vs işler girmekte maddele aşama halinde yaz hepsini bir güne yazma bir iki gün broşür tasarımını ele al mesela.
Bu mesajdan alıntı yap

asuucaan

Alt 21-08-2015 #3
Çok teşekkür ederim Acil yardımm biryerden de film afişi bilboardı yapabilirsin gibi bi cevap geldi. Afişler web tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 22-08-2015 #4
bilboard değil raket kırık not alırsınAcil yardımm genelde film afişleri raketlere yapılır kaldırım köşelerinde dikdörtgen şekilde ışıklı da olabiliyor reklam panoları bilboardlara genelde kurumsal firmaların kampanyaları konulur onu da ekleyebilirsin staj dosyana.hadi kolay gelsin rica ederim ben de geçtim bu yollardan.
Bu mesajdan alıntı yap

asuucaan

Alt 22-08-2015 #5
Çok teşekkür ederimmm Acil yardımm
Bu mesajdan alıntı yap