( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar ( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop / Çok İyi Corel / İyi İllustrator / ...

GosuKnuckles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GosuKnuckles

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop / Çok İyi
Corel / İyi
İllustrator / Orta

İş deneyimi ve içeriği: 2011 yılından beri freelance grafik ve tasarım üzerine 2. iş olarak yapmaktayım. ( Kartvizit - Broşür - El İlanı - Magnet Etiket vb. Ayrıca Ürün Fotoğraf çekimi - Dijital Baskı ve uygulamaları konusunda da deneyimliyim )

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Her yönü ile severek ilgi duyarak yapmak isteğim bu meslek üzerinde uzun yıllar sabit bir yerde sebatli olarak çalışmak istiyorum. Ayrıca eksik yönlerimi sizlerinde desteği ile en kısa zamanda telafi edebileceğimi düşünüyorum. Teknoloji ve bilişim dünyasının yakinen takipçisiyim. İnsan ilişkilerinde başarı, ekip çalışmalarına yatkınım tasım vb. yönetimlerde çeşitli stratejilerim ve ilgili eğitimlerim mevcut olup, satış, satış sonrası destek konusunda da deneyimliyimdir.

# İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım - İstanbul( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım - İstanbul( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım - İstanbul( Acil ) - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı olarak iş aramaktayım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..