Acil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı

Logo Tasarımları - Acil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı ...

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
5 güzel kırmızı yerine mavi kullansan nasıl olur acaba ? Bir de yuvarlak hatlı font kullansan daha güzel olur gibi geldi bana...
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 15-02-2010 #3
3 ve 5 güzel. Bunları müşterin beğenir. İyi olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-02-2010 #4
3 ve 5 numara öne çıkan çalışmalar.Ama benim de favorim 5 numaralı çalışma.Kullanılan renkler uyumlu.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2010 #5
4 ve 6 dışında çizimler bana ait müşterim 4 ve 6 şeklindekileri istiyorAcil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı
renkleri özellikle kırmızı istediler. Fontu ise kendileri beğenmişAcil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı nasıl zor durumlarla karşılaştığımızı hepimiz biliyoruzAcil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-02-2010 #6
Bazen olmadık logolar beğeniliyor maalesef.
Geçen benimde başıma gelmedi değil.Kesinlikle beğenilir dedğim logo yerine oldukça klasik logoyu beğendiler.
Ne diyeyim zevkler ve renkler tartışılmazmış.
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2010 #7
Ama bu yorumlardan sonra müşetimde benimle hemfikir olacaktırAcil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı
Sizlere yorumlarınız için teşekkür ederim sayfayı gönderiyorum müşterime...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-02-2010 #8
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Başlığınız bu seferlik tarafımca düzeltilmişitir. Lütfen forum kurallarına riayet ederek aynı hatayı tekrar etmeyiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-02-2010 #9
5 numara, ama 3 numaradaki logoyla.. 4 ve 6 numaralardaki yazıların okunabilirliği düşük..

Diş hekimi diye her şeyi bilmesi gerekmiyor. (Hem zaten hastasına bile "Hangi dişin ağrıyor?" diye sormuyor mu?)

Kendi işine baksın, sizinkine karışmasın.. Acil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-02-2010 #10
5 numara, ama 3 numaradaki logoyla.. 4 ve 6 numaralardaki yazıların okunabilirliği düşük..

Diş hekimi diye her şeyi bilmesi gerekmiyor. (Hem zaten hastasına bile "Hangi dişin ağrıyor?" diye sormuyor mu?)

Kendi işine baksın, sizinkine karışmasın.. Acil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı
O kadar da değil skyfox Acil Yorum Arkadaşlar:) Çağdaş KIŞLAOĞLU Diş hekimi protez uzmanı
Elbette o da beğendiğini ve hangisini istediğini söyleyecek.Tamam belki yanlış bir tercihte bulunmuş olabilir ama bizim amacımız ona yardımcı olmak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları