Açılış Sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Açılış Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar.Öncelikler oyun vs. Yaparken çiziminde çok lazım.Bu yüzden Corel Draw un güzel çizimlerinden yararlanıyım dedim.Hatta siteme bazı logolar koymak için.Herneyse.. Konumuza Dönelim.Ben Corel Draw 12yi yükledim.Daha hiç ...

Açılış Sorunu
screamturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

screamturk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ünlem

Açılış Sorunu

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar.Öncelikler oyun vs. Yaparken çiziminde çok lazım.Bu yüzden Corel Draw un güzel çizimlerinden yararlanıyım dedim.Hatta siteme bazı logolar koymak için.Herneyse..
Konumuza Dönelim.Ben Corel Draw 12yi yükledim.Daha hiç kullanmadım.Açtığımda üstte bir kaç yazı altta da tıklanamayan Already Purcheased yazısı var.Bende key var ancak bir türlü giremiyorum çünkü 30 gün geçti gösteriyor ancak daha yeni yükledim..Yardım edebilecek var mı? :sadsmile::sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CorelDRAW X5 ya da X4 deneme sürümünü yükleyin. 12 çok eski bir sürüm olduğu için deneme sürümü çalışmayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

screamturk

Alt 13-03-2010 #3
X5 veya X4 Daha mı kalitelidir? Bu arada yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2010 #4
eğerki corel 12 daha önceden yüklenilmişse ve tekrardan deneme sürümünü yüklediyseniz bunu yapamazsınız format gereklidir.ama tavsiyem daha üst x13 x14 olabilir.crack işlemide çok basittir.internette daha çok bilgi edinebilirsiniz.umarım yardımcı olur.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

screamturk

Alt 14-03-2010 #5
x13 mü? ben en son çıkanın x5 olduğunu sanıyordum.Ha birde corel Draw x5i yükledim ve crackinide yaptım.Sorunsuz çalışıyor.Teşekkürler bilgiler için
Bu mesajdan alıntı yap