Açılışta Uyarı Veriyor? ...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Açılışta Uyarı Veriyor? ... ...

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps her açılışında "The Adobe UI font could not be loaded. For best results, please exit program and either install or uninstall other fonts" uyarısı veriyor. Pc deki fazla fontları kaldırdıktan sonra bu uyarıyı vermeye başladı, düzeltmek için ne yapmam gerekli? ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop fontlarda sadece kurulumundan önceki fontları bir kez tarıyor ve her seferinde aynı düzenle açıyor. Plug-inlerde falan aynısını yapmıyor her seferinde yeni plug-in var mı diye photoshop klasörünün altını tamamen tarayıp açıyor açılıştaki yavaşlık bu yüzden oluyor.

Fontları daha sonradan göstermenin yolu Photoshop açıkken windows»fonts klasörüne gidip görmediği fontları çift tıklayarak açmak daha sonra photoshopu açıp kapamak

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-01-2012 #3
Anlattığınız şekilde düzelmedi. Sanırım Windows cd sinden otomotik kurulan sistem fontların bazılarını silmişim geri yüklemeye çalışıyorum (bulabilirsem) ...
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2012 #4
http://www.mediafire.com/?03zmmjyztnj bunu deneyin windowsun orjinal fontları.

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-01-2012 #5
Öncelikle hızlı cevabınız için tşk.ler. Ben Windows orjinal fontlarını ararken sayfayı yenilemem yeterli oldu bu kadar hızlı cevap beklemiyordum. Eklediğiniz fontları yükledim düzelmedi, önceden yüklediğim font klasöründeki diğer fontları da yükledim (Her yüklemeden sonra her ihtimale karşı restart yaptım) font sayısı 1300 den 3100 e çıktı ama hala aynı uyarıyı veriyor ...
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-01-2012 #6
Photoshop.exe/Repair düzeldi. İlginiz için tşk.ler ...
Bu mesajdan alıntı yap