acill yardım illustrator layerları birleştirme??

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - acill yardım illustrator layerları birleştirme?? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar 5 yıldır uzerinde calıstıgımız bır projemız var bir deneme çıktısı almak ıstıyorum. İllustrator da farklı formatta export edınce kalıte fılan bozuldugundan dırek ai calısması uzerınden cıktı almak ...

runha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

runha

Desinatör / Bitlis

Alt 25-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 5 yıldır uzerinde calıstıgımız bır projemız var bir deneme çıktısı almak ıstıyorum. İllustrator da farklı formatta export edınce kalıte fılan bozuldugundan dırek ai calısması uzerınden cıktı almak zorunda kalıyoruz . Sorum şudur.

1. Elimizdeki çalışmamızı baskıcıya emanet ediyoruz. Sonucta bir emek ürünü. adamlar çalışmayı silmeyip alabiliyorlar. Bu sebeple illustrator'da tüm layerları tek layer yapabiliyormuyuz.? yada ne yapmamız lazım ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar 5 yıldır uzerinde calıstıgımız bır projemız var bir deneme çıktısı almak ıstıyorum. İllustrator da farklı formatta export edınce kalıte fılan bozuldugundan dırek ai calısması uzerınden cıktı almak zorunda kalıyoruz . Sorum şudur.

1. Elimizdeki çalışmamızı baskıcıya emanet ediyoruz. Sonucta bir emek ürünü. adamlar çalışmayı silmeyip alabiliyorlar. Bu sebeple illustrator'da tüm layerları tek layer yapabiliyormuyuz.? yada ne yapmamız lazım ?
Layerleri tek layer yapabiliirsniz (layer panelinde sağ klik yapıp flanten artwork)

ama bu bişeyi değiştirmez,çalışmanız yinede kullanılabilir

Pdf kaydedip gönderin baskıya , pdf e parola koyarak koruyabilirsiniz.

Press Quality olarak kaydetmeniz baskı için yeterli olacaktır.
Resimde göreceğiniz yeşil parola alanı dosyayı açma korumasıdır,
mavi parola alanı düzenlemeye karşı korumadır,
sizin için uygun olan mavi alandır,böylece çalışmanız açılır,çıktı alınır fakat PS-AI-ID-COREL-FH vs programlarda açılmalara karşı korumuş olursunuz.

umarım faydalı olur

Bu mesajdan alıntı yap
runha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

runha

Desinatör / Bitlis

Alt 28-03-2012 #3
çok teşekkurler pdf olarak kaydettim çok makbule geçti
Bu mesajdan alıntı yap