ACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri

Edius - ACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Aradığım şey ediusta bulunan sıradan basit efektler değil new blue fx ve vinstance filter daki efektlerde değil bunalrın haricinde daha profesyonel ve orjinal ...

hnde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hnde

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Dosya22

Alt 27-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Aradığım şey ediusta bulunan sıradan basit efektler değil new blue fx ve vinstance filter daki efektlerde değil bunalrın haricinde daha profesyonel ve orjinal efektler ediusa nasıl eklenir yada ediusta buna benzer efektler var mı? ARADIĞIM EFEKTLERE ÖRNEK OLARA ********** adresinde ki portfolyo bölümünde tv programlaı kategorisindeki size salam getirmişem adlı programda kullanılan efektleri verebilirim .Lütfen yardımcı olun buna benzer efetleri ediusta nasıl yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 27-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Aradığım şey ediusta bulunan sıradan basit efektler değil new blue fx ve vinstance filter daki efektlerde değil bunalrın haricinde daha profesyonel ve orjinal efektler ediusa nasıl eklenir yada ediusta buna benzer efektler var mı? ARADIĞIM EFEKTLERE ÖRNEK OLARA ********** adresinde ki portfolyo bölümünde tv programlaı kategorisindeki size salam getirmişem adlı programda kullanılan efektleri verebilirim .Lütfen yardımcı olun buna benzer efetleri ediusta nasıl yapabilirim
belirli ve büyük bir bölümünü 3d picture in picture ile yapabilirsin birde yapacağın çalışmaya uygun backround bulursan tamamdır.
Bu mesajdan alıntı yap
topıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

topıkk

Grafiker / Eskişehir

Alt 27-11-2010 #3
Sanırım jenerikten değil de programın içindeki efektlerden bahsediliyor.Bence onlar hazır efektler yada premierde yapılmış, 3d picture in picture ile yapılması hem uzun sürer hemde zor. Ayrı bir eklenti bulunması gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap

hnde

Alt 29-11-2010 #4
evet jenerikten bahsetmiyorum fakat diğer efektleri ediusta yapamadım
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 29-11-2010 #5
sanırım jenerikten değil de programın içindeki efektlerden bahsediliyor.bence onlar hazır efektler yada premierde yapılmış, 3d picture in picture ile yapılması hem uzun sürer hemde zor. Ayrı bir eklenti bulunması gerekir.
3dpip ile kolay ve kısa süreceğini iddia etmedim ki zaten ACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri)) ama kullanılan efeckler harici jeneriğin büyük bölümünü uzun sürsede yapabilirsin 3dpip ile
Bu mesajdan alıntı yap

hnde

Alt 09-12-2010 #6
diğer efektleri yapamıyoruz yaniACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri bu hiç iyi olmadı yaACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 09-12-2010 #7
diğer efektleri yapamıyoruz yaniACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri bu hiç iyi olmadı yaACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri
vistance ve prodad efeckt paketleri var onları kurduğunda çok daha farklı oluyor edius
Bu mesajdan alıntı yap
cine10ur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cine10ur

Sanat Yn. / İstanbul

ProDAD Vitascene

Alt 20-04-2011 #8
Bu paketleri indirdim ama ediusun içine nasıl atabilirim poyrazhan55 yardımcı olabilir misin.. şimdiden çok teşekkür ederim. birde msn verebilirsen çok memnun olurum senin gibi bilgili birine çok ihtiyacım var... Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 20-04-2011 #9
Bu paketleri indirdim ama ediusun içine nasıl atabilirim poyrazhan55 yardımcı olabilir misin.. şimdiden çok teşekkür ederim. birde msn verebilirsen çok memnun olurum senin gibi bilgili birine çok ihtiyacım var... Saygılar
sen kurulumu tamamladıktan sonra mesela diyelim ki pro-dad eklentisini kurdun, kurduktan sonra efeckt paletine tıkladığında orada pro-dad eklentisini göreceksin zaten. msn olayına gelince burdan vermek bildiğim kadarıyla yasak ama birsürü arkadaş beni buldu ama nasıl buldu bende hala anlayamadım ACİLLL Ediusta profesyonel video efektleri
Bu mesajdan alıntı yap
aednr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aednr

Grafiker / Balıkesir

Alt 25-04-2011 #10
vitascene kurulum tamamlandıktan sonra effect paletinde yerini alıyor. ancak fazla değişikliğe müsade etmiyo ve makineyi biraz kasıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları