Acilll grafiker istanbul avrupa

Sonuçlanan İlanlar - Acilll grafiker istanbul avrupa Sponsorlu Bağlantılar Istanbul avrupa yakasında avcılar da bulunan reklam firmamıza bayan grafiker aranıyor...

platin84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

platin84

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Istanbul avrupa yakasında avcılar da bulunan reklam firmamıza bayan grafiker aranıyor
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Acilll grafiker istanbul avrupa veya Acilll grafiker istanbul avrupasayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sineta83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sineta83

Grafiker / İstanbul

grafiker ilanı

Alt 08-06-2010 #3
Merhaba,

İlanınızı okudum corell ve photo shop bilmekteyim daha fazla detay için mail adresini yazarsanız cv mi gönderebilirim. Teşekkürler.

Saygılar,
Tahsine
zafersukyen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafersukyen

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #4
eger erkek grafiker dusunurseniz;

tasarimbahcesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimbahcesi

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #5
photoshop ve freehand kullanıyorum
k.çekmecede oturuyorum isterseniz
maıl adresımden ulaşabılırsınız
Pinars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pinars

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2010 #6
Ne is ile bilgi var, ne de mail adresi ne de telefon. Duman yoluyla anlasirsiniz artik ulasmak isteyenlere. Acilll grafiker istanbul avrupa
748abc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

748abc

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #7
photoshop ve freehand kullanıyorum
avcılarda oturuyorum eğer hala eleman almayı düşünüyorsanız mail adresin **** teşekkürler,
ışın isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ışın

Hiç Biri / İstanbul

iş teklifi

Alt 07-07-2010 #8
Tahsine Hanım,mail adresim ********,corel ve photoshop bilen bayan grafiker arıyoruz,ilgilenirseniz cv'nizi bekliyorum.İyi çlş..
Merhaba,

İlanınızı okudum corell ve photo shop bilmekteyim daha fazla detay için mail adresini yazarsanız cv mi gönderebilirim. Teşekkürler.

Saygılar,
Tahsine