ACİLLL!!! InDesing ''Cannot save'' - Kayıt sorunu

InDesign Soru ve Sorunlarınız - ACİLLL!!! InDesing ''Cannot save'' - Kayıt sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, InDesing CS6 'da çalışma yaptıktan sonra kayıt yapmaya çalıştım klavyedeki kısa yollar çalışmadı. File+Save yapmaya çalıştım fakat onada tıklayamıyorum. pencereyi kapatıp save yapmaya çalıştım ''Cannot save'' ...

canarslanyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canarslanyilmaz

Grafiker / Mersin

Dosya18

Alt 04-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

InDesing CS6 'da çalışma yaptıktan sonra kayıt yapmaya çalıştım klavyedeki kısa yollar çalışmadı. File+Save yapmaya çalıştım fakat onada tıklayamıyorum. pencereyi kapatıp save yapmaya çalıştım ''Cannot save'' penceresi çıktı. Ne olduğunu bilen var mı ?

Çok Acilll cevap verirseniz sevinirim. ACİLLL!!! InDesing ''Cannot save'' - Kayıt sorunu

aşağıdaki linkte fotoğraflar var

http://i.hizliresim.com/BZ3Noj.jpg

http://i.hizliresim.com/ZLmp20.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

resit1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

resit1988

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam çalışmayı aynı boyutlarda farklı bir çalışma sayfası açıp oraya atıp kaydetmeyi dene
Bu mesajdan alıntı yap
canarslanyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canarslanyilmaz

Grafiker / Mersin

Alt 05-04-2015 #3
olmuyor malesef. Illustratorden yaptım hallettim bir şekilde.. fakat bunun neden olduğunu ve doğru çözümü nasıl onu bulmaya çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-04-2015 #4
olmuyor malesef. Illustratorden yaptım hallettim bir şekilde.. fakat bunun neden olduğunu ve doğru çözümü nasıl onu bulmaya çalışıyorum.

bu konuda pek bilgim yok ama proğramın desteklemediği yazı tipi veya konu ismi olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2015 #5
Bir yandan çalışmanın ebatının büyüklüğünden bir yandan yazı fontundan olabilir. Font orjinal olmayınca program algılayabiliyor buda hata vermesine neden olabiliyor. Çok anlamsız ve saçmasapan hatalar verebiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap