Acillll yardım! Indesign de Sayfa silme

InDesign - Acillll yardım! Indesign de Sayfa silme ...

havanur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

havanur

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.. İndesignda ara sayfalardan herhangi birini silmek istediğimde daha sonraki sayfalarda kayıyor(resimdeki gibi) dolayısıyla tek tek düzeltip sayfaya oturtmam gerekiyor..Bunu daha farklı bi yolu var mı? Yani sayfayı sildiğimde otomatik olarak sayfaya yerleştiren bir araç?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar.. İndesignda ara sayfalardan herhangi birini silmek istediğimde daha sonraki sayfalarda kayıyor(resimdeki gibi) dolayısıyla tek tek düzeltip sayfaya oturtmam gerekiyor..Bunu daha farklı bi yolu var mı? Yani sayfayı sildiğimde otomatik olarak sayfaya yerleştiren bir araç?
Resmi görebilsek?:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 14-05-2012 #3
atıyorum 53. ayfayı sildiniz, booklet mantığı yüzünden sayfalar kaydı, 52. sayfaya tıklayın, o sayfa seçiliyken insert page dedikten sonra ilgili bölümlere sayfa adedi 1, sayfadan sonra gibi seçenekleri yazıp, ekle diyin, o kaymalar nasıl bozulduysa aynı şekilde eski hallerine oturacaktır. her yerde olduğu gibi bişe alıyosun bişey vermen gerekiyor. Ha eğer booklet tipi bir tasarım yapmıyorda başka bişey yapıyosanız, "Faceing page" seçeneğini kaldırın. o zaman zaten silerken kayma yapmaz.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap