Acizane kartvizit çalışmam

Kartvizit Tasarımları - Acizane kartvizit çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. Kendi işyerimiz için yaptım, basıldı geçtiğimiz aylarda. Sizleri tanıdıktan sonra yorumlarınızı almak istedim, eksik olan kısımları vs. söylerseniz sonraki mecmua çalışmalarımda bunlara dikkat edeceğim....

sametweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sametweb

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.

Kendi işyerimiz için yaptım, basıldı geçtiğimiz aylarda. Sizleri tanıdıktan sonra yorumlarınızı almak istedim, eksik olan kısımları vs. söylerseniz sonraki mecmua çalışmalarımda bunlara dikkat edeceğim.Acizane kartvizit çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designeer_hsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designeer_hsn

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basılmış artık zaten... belli görsel yüklenmiyor Acizane kartvizit çalışmam çalışmayı göremiyorummm..
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #3
Çok acizane bir çalışma olmuş... Gerçi çalışmanın naçizane olmasını tercih ederdim...

Kartvizitte resim kullanmak uygulayacağınız en son yöntem olmalıydı, yani resim kullanmamalıydınız, bunun yerine sağ üstet kullandığınız mutfak çizimi hatta daha basit şekilde, birkaç çizgi ile çizilmiş mobilya yeterli olurdu... logo elbette amacına uygun değil... efektlere boğulmuş...

Kendi işyerinize logo yaptığınıza göre amatör düzeyde bir yeteneğe sahipsiniz, zaten ben de yarından itibaren amatör olarak mobilyacılığa başlayacağım Acizane kartvizit çalışmam

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya19
Alt 28-01-2009 #4
Çok acizane bir çalışma olmuş... Gerçi çalışmanın naçizane olmasını tercih ederdim...

Kartvizitte resim kullanmak uygulayacağınız en son yöntem olmalıydı, yani resim kullanmamalıydınız, bunun yerine sağ üstet kullandığınız mutfak çizimi hatta daha basit şekilde, birkaç çizgi ile çizilmiş mobilya yeterli olurdu... logo elbette amacına uygun değil... efektlere boğulmuş...

Kendi işyerinize logo yaptığınıza göre amatör düzeyde bir yeteneğe sahipsiniz, zaten ben de yarından itibaren amatör olarak mobilyacılığa başlayacağım Acizane kartvizit çalışmam

Saygılarımla
Her ne kadar anlayışla karşılanmasa da benim de mesajlarımda dile getirdiğim konuyu çok iyi bir şekilde yansıtmışsın. Konudan kopuyorum, seni tebrik ediyorum. Mobilya firmasını da beraber çalıştıralım diyorum. :sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 29-01-2009 #5
'Acizane' (Sözlük anlamı: Acizlere yakışacak değerde )
'Naçizane'( Sözlük anlamı: Önemsizce, Abartısız; fikir sunmak ve öneride bulunmak için kullanılır)

Saygılarımla

bende çok güzel testere kullanırım benide yanına alırmısın Acizane kartvizit çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

sametweb

Alt 29-01-2009 #6
Ben Mobilya işi yapmıyorum, işyeri ailem tarafından çalıştırılıyor. Ben "naçizane" bir öğrenciyim. Acizane kartvizit çalışmam Ama çalışmam "acizane", çünkü web programlamacıyım, tasarımcı değil.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, ne kadar da ailemin işini alaya aldığınızdan dolayı kalbim kırılsa da.. Acizane kartvizit çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #7
bana kartvizitten çok bir broşür havası verdi.kartvizitte her zaman resme karşıyımdır.illaki o firmanın çağrışımını yapsın die görsellerinimi kullanmak lazım olmamış desem neolur basılmış.
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #8
Obiwan Acizane kartvizit çalışmam

Samet kartvizitlerde görsel kullanımı pek hoş görünmüyo, basit ve sıradan bi görüntü yaratıyo.. Tekrar basılma qibi bi durum olursa görselleri kaldırıp, emek mobilya logosunu ortaya alıp arka zemine yine o kullanığın sarımı neise artık o tonlarda bi renk werirsen daha sade hoş bi çalışma olur . .
Bu mesajdan alıntı yap
lugedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lugedas

Sanat Yn. / Ankara

Alt 29-01-2009 #9
ilk gördüğümde dış cephe giydirmesi sandım
Bu mesajdan alıntı yap

sametweb

Alt 29-01-2009 #10
Arkadaşım güzel yorumun için teşekkürler. Acizane kartvizit çalışmam Resimler kabartma şeklinde bastırılmış, gören müşterilerin beğendiğini söylüyorlar. Ama ben profesyonel grafikerlerin görüşünü almak istedim, amatör ile profesyönel yorumları karşılaştırmaktı amacım. Aradaki farkları da bariz olarak görüyorum..

Ne diyorsun @lugedas, "American Siding Dış Cephe Kaplaması" diye bir firma var, başvursam bana iş verirler mi? Acizane kartvizit çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acizane, calismam, kartvizit