acrobat reader arka plan silme

Diğerleri - acrobat reader arka plan silme Sponsorlu Bağlantılar elimde bir pdf dosyası var ve acrobat pro kullanıyorum. her sayfada arka planda logolar var ancak logolar sabit sayfaları geçtiğim zaman logolar hiç oynamıyor öndeki yazılar değişiyor (sanki ...

keremmat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremmat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elimde bir pdf dosyası var ve acrobat pro kullanıyorum. her sayfada arka planda logolar var ancak logolar sabit sayfaları geçtiğim zaman logolar hiç oynamıyor öndeki yazılar değişiyor (sanki logolar arka plan gibi). acrobat pro yardımıyla touch up tool sayesinde teker teker tıklayıp silebiliyorum ancak her sayfada çeşitli yerlerde bulunduğu için zaman alıyor. tüm belgeyi bu şekilde temizlemenin yolu var mıdır acaba_
şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logolar arka plan var sayarsak

TOOLS > PAGES > Edit Page Design başlığı altında Background tıklayın acılan pencerede Add Background tıkladıktan sonra acılan penceredeki Replace Background tıklayın açılan pencereden sol üste SAVED SETTİNGS : None Specified secili olduğuna dikkat edin ardından OK tıklayın acılan penceredeki OK tıklayın Background bulunan objeler silinecektir ve pdf dökümanı kaydedin
Bu mesajdan alıntı yap