Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım

Actions - Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım Sponsorlu Bağlantılar Photoshop ta Action mantığı kısaca bir çalışmanın yapım adımlarını kaydetmesi ve sonradan, hiç uğraşmadan tekrar aynı işlemleri otomatik olarak çalışmaya uygulamasıdır. Örneğin, resiminize birçok efekt eklediniz ve aynı ...

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop ta Action mantığı kısaca bir çalışmanın yapım adımlarını kaydetmesi ve sonradan, hiç uğraşmadan tekrar aynı işlemleri otomatik olarak çalışmaya uygulamasıdır. Örneğin, resiminize birçok efekt eklediniz ve aynı işlemleri, efektleri diğer resimlerinizede eklemek istiyorsunuz.İşte burada "action" olaya tam yerinde giriyor ve bu isteğinizi gerçekleştiriyor. Bu işlem Fotoğraf düzenlemelerinde çok işe yaramaktadır.İnternettede bulabileceğiniz ACTION dosyalarının neredeyse tamamı fotoğraf düzenleme üzerinedir.Buradaki linkten Action hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelelim Benim videolu anlatımıma. Buradaki konuda güncellenen action arşivim var ve bu actionları nasıl uygulayacağınıza, oluşan bazı hataları nasıl gidereceğinize dair sizlere kısa bir video hazırladım.

Umarım yararlı olur.Videoyu izlemek için tıklayın ve TAM EKRAN modunda seyredin.Görüntü HD. Tam ekran modunda yazılar okunaklı ve detaylar nettir.
Herkese kolay gelsin..:sanat:

Alıntı yapacak olanlar lüften grafikerler.net ten alıntı diye belirtsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

photoshop_er isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photoshop_er

Hiç Biri / Konya

Alt 31-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler bluex yararlı bir konu +rep Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 31-10-2010 #3
teşekkürler bluex yararlı bir konu +rep Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım
Saolsın Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 11-11-2010 #4
Bilmeyenler için Yararlı Bir Ders Olmuş. Klavyene Sağlık Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 11-11-2010 #5
Bilmeyenler için Yararlı Bir Ders Olmuş. Klavyene Sağlık Action Nedir, Nasıl Kullanılır VİDEOLU Anlatım
Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
grafikmakers isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikmakers

Webmaster / Ankara

Alt 30-05-2011 #6
tebrikler gösteriğin ilgiden dolayı kutluyorum seni ...

Bu mesajdan alıntı yap