Action sorunsalı

Actions - Action sorunsalı Sponsorlu Bağlantılar Action dosyalarının çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor ve bu yüzde çoğu action dosyasını kullanamıyorum bunun sorununun ne olduğu hakkında bilgisi olan varsa beni çok mutlu eder, yardımlarınızı bekliyorum....

Action sorunsalı
Onurdurmus352 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onurdurmus352

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya18

Action sorunsalı

Alt 18-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Action dosyalarının çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor ve bu yüzde çoğu action dosyasını kullanamıyorum bunun sorununun ne olduğu hakkında bilgisi olan varsa beni çok mutlu eder, yardımlarınızı bekliyorum. Action sorunsalı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 18-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Action dosyalarının çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor ve bu yüzde çoğu action dosyasını kullanamıyorum bunun sorununun ne olduğu hakkında bilgisi olan varsa beni çok mutlu eder, yardımlarınızı bekliyorum. Action sorunsalı
Action sadece daha once birisinin yaptigi seylerin tekrari oluyor. Action kullaninca ayni islemler senin calismalarina uygulaniyor.
Action dosyasi dogru sekilde yapilmadiysa mesela photoshopun ingilizce versiyonu degil baska bi dilde yapilmis olursa ingilizce photoshopta sorun cikarabilir.

Bunu onlemek icin kaliteli/dogru hazirlanmis actionlar kullanmak yada hic action kullanmamak Action sorunsalı
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-12-2014 #3
.... çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor.... derken neyi kast ediyorsunuz? birdaha fazla bilgi verirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Onurdurmus352

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-12-2014 #4
buyurun burda örneği bunun gibi hatalar veriyor
Bu mesajdan alıntı yap

Onurdurmus352

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-12-2014 #5
Action sorunsalı
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-12-2014 #6
Onurdurmus352 arkadaşım

Action önceden kaydedilmiş işlemleri aynen bir kaset gibi tekrar edilmesidir. Buradaki aynen sözcüğü içine ( boyutlar , renkler croplamalar vs ) ilk aşamadı nasıl kaydedilmişse öyle devam eder gider (bazen manuel girmemizde sağlanır) sizin örnekten yola cıkarsak benim gördüm action hazırlanırken girilen ölüçülerle actionu uyguladığınız çalışmaya uymuyor sorunu ben böyle görüyorum
Bu mesajdan alıntı yap