Actions İstek

Actions - Actions İstek Sponsorlu Bağlantılar Artık çoğu kullanıcı actions mantığını kavramıştır. Actions un ne olduğunu bilmeyen kalmamıştır. Actions mantığı biraz matematiksel işlem birazda bilgi istiyen bir olgudur. Temelinizi sağlam atarsanız actions ile yapılamayacak ...

Actions İstek
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Actions İstek

Alt 01-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Artık çoğu kullanıcı actions mantığını kavramıştır. Actions un ne olduğunu bilmeyen kalmamıştır.

Actions mantığı biraz matematiksel işlem birazda bilgi istiyen bir olgudur. Temelinizi sağlam atarsanız actions ile yapılamayacak birşey yoktur.

Evet bu topic altında isteklerinize cevap vermeye çalışacağım. Ve kendi yapmış olduğunuz actions larınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Her gün photoshop ile aynı işlemlerimi yapıyorsunuz ?
Ne işlemler yaptığınızı bizimle buradan paylaşın size actions yapalım eğer siz beceremiyorsanız Actions İstek İşinizi biraz daha kolaylaştıralım...

Mantıklı olan ve yapılabilecek tüm actionslarınızı yapabiliriz yeterki bizimle paylaşın siz ne yapmak ve ne yaptığınızı en iyi şekilde anlatın biz actions a çevirelim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gerexiz27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gerexiz27

Grafiker

Altın kabartma

Alt 12-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Altın kabartma yazı lazım elinde varsa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
caisersoze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caisersoze

Hiç Biri / Kocaeli

Drop Shadow Action

Alt 04-12-2008 #3
Aşağıdaki reimde olduğu gibi hem resimlerin köşelerinde çok az miktarda yuvarlama yapmak, hem de sağ ve alt kenarlarda gölge efekti vermek istiyorum. Derinlik hissi vermek açısından kullanmak istiyorum. Epey miktarda fotoyu düzenlemem lazım. Cs2 istediğimi elde edemedim. Action la bunu halledebilir miyim? Ya da Drop Shadow Action ı elinde olan var mı? Ya da bununla ilgili bir yöntem tavsiye edebilir misiniz?

Actions İstek
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2008 #4
bunu basit hamlelerle yapabilrisiniz blending optionsda da gerekli olan gölgelerndirme ve derinliği yaparsınız böyle bi action aramaktansa kendi actionunuzu ilk yaptığıız çalışmada kayıt edin ve diğerlerine uygulayın...
Bu mesajdan alıntı yap

caisersoze

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-12-2008 #5
bunu basit hamlelerle yapabilrisiniz blending optionsda da gerekli olan gölgelerndirme ve derinliği yaparsınız böyle bi action aramaktansa kendi actionunuzu ilk yaptığıız çalışmada kayıt edin ve diğerlerine uygulayın...
Köşeleri yuvarlama da nasıl bi yöntem izleyebilirim? Ps de her tarafta blurlaşma yani silikleşme oluşmakta. Oysa ben sadece köşeleri çok az miktarda yuvarlamak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2008 #6
Köşeleri yuvarlama da nasıl bi yöntem izleyebilirim? Ps de her tarafta blurlaşma yani silikleşme oluşmakta. Oysa ben sadece köşeleri çok az miktarda yuvarlamak istiyorum.
Hazırladığınız actionda rounded rectangle tool ile seçim alanı oluşturun dışını silin...
Bu mesajdan alıntı yap

caisersoze

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-12-2008 #7
efoja ve grafikerkartal, yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Spawned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Spawned

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-03-2009 #8
Acaba PopArt(Resimleri Çizgi karaktere dönüştürme) Action'u varmı ? Yalnız tamamen çizgi karakter bildiğinz bugs bunny gibi Actions İstek
Bu mesajdan alıntı yap
explorertm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

explorertm

Webmaster

Alt 18-03-2009 #9
salam.bana 3*4 10*15 20*30 olcusunde action lazimdir....msn:*********
Bu mesajdan alıntı yap
chrisersan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrisersan

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 22-08-2009 #10
salam.bana 3*4 10*15 20*30 olcusunde action lazimdir....msn:*********