activa güzellik merkezi için el ilanı tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - activa güzellik merkezi için el ilanı tasarımı ...

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

birinci tasarım ön yüz ikinci tasarım arka yüz. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

secilkiremitci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secilkiremitci

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba henüz deneyimli değilim grafik kursuna gidiyorum yapmış olduğunuz çalışma el ilanı nasıl olmalıdır soruma çok hoş bir örnek oldu ellerinize sağlık .....
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-12-2007 #3
buda ikinci çalışma diğerinden farklı bir konu işlendi

Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-12-2007 #4
merhaba henüz deneyimli değilim grafik kursuna gidiyorum yapmış olduğunuz çalışma el ilanı nasıl olmalıdır soruma çok hoş bir örnek oldu ellerinize sağlık .....

yorumun için teşekkür ederim umarım başarılı bir grafiker olursun
Bu mesajdan alıntı yap
secilkiremitci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secilkiremitci

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2007 #5
çok teşekkürler...bu çalışmanızda çok güzel olmuş efendim ellerinize sağlık bende kursada öğrendiklerimle hemen birşeyler yapmaya çalışıyorum sizlerin değerli görüşlerinize sunmak isterdim ama foruma nasıl ekleyeceğimi yada nasıl göndereceğimi bilemiyorum forum kullarında bulamadım müsait olduğunuzda anlatırsanız çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2007 #6
Nedense, güzellik merkezleri bu mor rengi kullanmayı seçiyorlar. Oysa ki; Mor renk bana hep ezilen kadını çağırıştırır, güzellikle hiçbir zaman alaka kuramam, belki birçok hemcinsim içinde böyledir.

Zaten psikolojide de;Mor, nevrotik duyguları açığa çıkardığı, insanları bilinç altında korkuttuğu tespit edilen bir renk olarak belirlenmiştir. Birçok intihar vakasında insanların tüm eşyalarının mor olduğu gözlenmiştir.

Benim merak ettiğim neden hep bu renk seçilir...

Çalışma göze hoş görünüyor ama dediğim gibi renk negatif duruyor bana göre tabi.

Ha unutmadan; bir de o logodaki kadın figürü çok sakat duruyor, yani normal bir kadına benzemiyor ve çok itici.
Bu mesajdan alıntı yap
cosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cosss

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2007 #7
sizn tasarımınızla ilgili bir soru olmıyacak ama yinede yardımınızı rica ediyorum.
bana da döner resmi lazım arkadaşlardan istiyecektim fakat yazı yazacak bir yer açamadın ancak açtığım okuduğumdan cevap ( şuan olduğu gibi) yazabildim. foruma giremiyorum bunu utanarak yazdım tşk. şimdiden activa güzellik merkezi için el ilanı tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
cosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cosss

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2007 #8
buarada logoyla oynama şansın car ise çizgilerini biraz yumuşatman gerektiğini düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2007 #9
sizn tasarımınızla ilgili bir soru olmıyacak ama yinede yardımınızı rica ediyorum.
bana da döner resmi lazım arkadaşlardan istiyecektim fakat yazı yazacak bir yer açamadın ancak açtığım okuduğumdan cevap ( şuan olduğu gibi) yazabildim. foruma giremiyorum bunu utanarak yazdım tşk. şimdiden activa güzellik merkezi için el ilanı tasarımı
Forumda biraz arama yaparsanız bulabilrsiniz arkadaşım, bunun yeri burası değil.

Saygılar...

http://www.grafikerler.net/d-246-ner...rmi-t5441.html
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-12-2007 #10
arkadaşlar yorumlarınız için öncelikle teşekkür etmek isterim.

logo bana ayit değil. firmanın kendi logosu ve renkte kendi kurumsal renkleri. hepinizinde iyi bileceği gibi kurumsalın dışına çıkmak kurum kimliği açısından iyi bir sonuç vermez. bende bu durumdan yola çıkarak elimdeki donelerle en iyi dizaynı yapmaya çalıştım.

foruma resim ekleme konusuna gelince. konu aç butonuna tıklayınca mesaj hanesinin üstündeki simgelere bak orda kare bir kutunun içinde dağ ve güneş resmi olan sarı bir ikon var ona tıkla ve resmi upload ettiğin siteden resmin üstüne sağ tıkla ve özelliklerden urlsini kopyala ve o ikonun açtığı yere yapıştır ekle de eklenir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
activa, guzellik, güzellik, gzellik, icin, iin, ilan, ilani, ilanı, merkezi, tasarimi, tasarm, tasarımı