Adam Fawer "Olasılıksız"

Basılı Yayınlar - Adam Fawer "Olasılıksız" ...

Adam Fawer "Olasılıksız"
sawet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sawet

Grafiker / İstanbul

Adam Fawer "Olasılıksız"

Alt 18-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adam Fawer "Olasılıksız"

Bitirmek için yarını, başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceksiniz `

Olasılıksız demek yetersiz kalacaktır. İnsanı adeta büyüsü altına alan bu hikayede Adam Fawer, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir başyapıt çıkarmış.`

Clive Cussler

`İlk cümleden itibaren bağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan bir kumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. OlasılıkSız, insanı düşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahice birleştiren, okura Michael Chrichton ce Robert Ludlum`u hatırlatan bir kitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk. `

Ben Mezrich, (`Mekanı Batırmak ` ve `Çirkin Amerikalılar `ın yazarı)

`...hikayenin sonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, bir yandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadar değiştirebileceğine şaşırıyor olacaksınız. `OlasılıkSız`, beğeneceğinize gözümüz kapalı iddiaya girebileceğimiz bir kitap.

People

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘Olasılıksız’ tam size göre bir roman..

(Alıntıdır)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cagrinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagrinho

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel bir kitap, inanılmaz sürükleyici.
dün gece 4.30saat okumuşum, arkadaşım arayıp yeni yıl için 10dan geriye saymaya başlamasa haberim olmayacaktı Adam Fawer "Olasılıksız"
Bu mesajdan alıntı yap
yusuf47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusuf47

Grafiker / Mardin

Alt 13-01-2009 #3
çok güzel ve akıcı bir kitap tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #4
Aylardır alınacaklar listemdeki kitap Adam Fawer "Olasılıksız" walla en sonunda kitapçığa gidemeden üst geçitteki korsan kitapçıdan alıcam:P
Bu mesajdan alıntı yap
meloodi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meloodi

Grafiker / Ankara

Alt 13-01-2009 #5
sürükleyici, verdiğiniz parayı hak eden kitaplardan.
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 15-01-2009 #6
ben kitapçıyım, üstelik bu kitabı da okudum.
sonuna kadar her şey güzeldi.
fakat sonunda çok saçmalamış yazar gibi geldi bana.
ama okunmaya değer bir kitap. aksiyonu bol.
büyük ihtimall bu kitabı benecek, diğer kitabı olan "Empati"yi almak gibi bir yanılgıya düşeceksiniz. benden tavsiye; aynı tadı empati kitabında bulamayacaksınız...
Bu mesajdan alıntı yap
ultrAs Deeply isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultrAs Deeply(27)

Öğrenci (Grafik) / Denizli

Alt 21-01-2009 #7
Okuduğum kitabı bitirdikten sonra okuyacağım kitaptır ..

2,kitabı olan Empati de yakın zamanlar da çıkıcaktır ya da çıktı tam olarak bilgi sahibi değilim ..
Bu mesajdan alıntı yap
kampus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kampus

Grafiker / Mardin

Alt 30-01-2009 #8
ben kitapçıyım, üstelik bu kitabı da okudum.
sonuna kadar her şey güzeldi.
fakat sonunda çok saçmalamış yazar gibi geldi bana.
ama okunmaya değer bir kitap. aksiyonu bol.
büyük ihtimall bu kitabı benecek, diğer kitabı olan "Empati"yi almak gibi bir yanılgıya düşeceksiniz. benden tavsiye; aynı tadı empati kitabında bulamayacaksınız...
merhaba bende kitapçıyım ve empati kitabını daha çok beğenmiştim. ama ard arda okumayı (aynı yazarın kitaplarını önermiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #9
Bende okudum , bende süper bi kitap olduğunu düşünüyorum. Başlarda akıl oyunlarıyla beni biraz yorsada sürükleyici bir kitap ..

'' Bitirmek için yarını, başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceksiniz ''

Herkese tavsiye ediyorum. Adam Fawer "Olasılıksız"
Bu mesajdan alıntı yap
pi_nar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pi_nar

Grafiker / Kayseri

Alt 30-01-2009 #10
Bu yazarın İlk defa empati kitabını okudum ve çok beğendim. olasılıksızı sonra okudum. ikiside çok güzeldi.. ikisinide inanılmaz bir keyif alarak..kitabı elimden düşüremeden okudum herkese tavsiye ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
adam, fawer, olasiliksiz