adana da dijital folyo branda afiş bilbord basabilecek reklamcılara firma arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - adana da dijital folyo branda afiş bilbord basabilecek reklamcılara firma arıyorum Sponsorlu Bağlantılar ben tarsus ta kendi çapımda reklamcılık yapıyorum mersin yada adana da dijital folyo branda afiş bilbord basabilecek ''reklamcılara'' firma arıyorum. fiyattan önce insan olsun bencil olmasın dijital makinemiz ...

adana da dijital folyo branda afiş bilbord basabilecek reklamcılara firma arıyorum
poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 02-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben tarsus ta kendi çapımda reklamcılık yapıyorum mersin yada adana da dijital folyo branda afiş bilbord basabilecek ''reklamcılara'' firma arıyorum. fiyattan önce insan olsun bencil olmasın dijital makinemiz yok kendisinin var diye bizi küçümsemesin işimize taş koyup bizim müşterimize gitmeyecek yolladığımız işi zamanında alacağım baskı kalitesi düzgün bir iş yeri varsa haftada ortalama 30 ile 50 metre arasında iş yollayacağım bir yer arıyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2010 #3
İşyeri izmirde olsa olmaz mı. İlla Adana mı olması gerekir. ilgilenirsen *********
can46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 02-09-2010 #4
görüşelim kardeş ben k.maraşta reklamcılık yapıyorum digital baskı makinamda var anlaşırsak fosun baskı basabilirim

can46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 02-09-2010 #5
iletişim için ********* adresini ekle yada ********* ara
ayşe özmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayşe özmen

Grafiker / Muğla

Alt 02-09-2010 #6
arkadaşım çevrenden hiçbi reklamcıyla çalışma istesende istemesende müşteriyi kaybedersin onlar elinden alır demiyorum bu işler böyle o yüzden. bence sen izmir falan çalış çünki kargolar artık bir günde teslimat yapıyor sana daha ucuza ve daha kaliteli olarak işi teslim ederler sende müşteri kaybına uğramadan işini yürütürsün naçizane tavsiyemdir.... internetten denen bu güzel ortamı iyi değerlendir işini internetten gönderirsin aynı gün kargolarlar hayırlı işler dilerim.

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 02-09-2010 #7
görüşelim kardeş ben k.maraşta reklamcılık yapıyorum digital baskı makinamda var anlaşırsak fosun baskı basabilirim
görüşelim de size ulaşacagın her hangi bir iletişim adresi vermemişsiniz

ben kendi msn yazıyorum ekleyin görüşelim *********

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 02-09-2010 #8
arkadaşım çevrenden hiçbi reklamcıyla çalışma istesende istemesende müşteriyi kaybedersin onlar elinden alır demiyorum bu işler böyle o yüzden. bence sen izmir falan çalış çünki kargolar artık bir günde teslimat yapıyor sana daha ucuza ve daha kaliteli olarak işi teslim ederler sende müşteri kaybına uğramadan işini yürütürsün naçizane tavsiyemdir.... internetten denen bu güzel ortamı iyi değerlendir işini internetten gönderirsin aynı gün kargolarlar hayırlı işler dilerim.
valla çok haklısınız benim için nerisi oldugunu önemli değil ama uzak yerlerle çalıştınmı sorun yaşıyoruz ondan cevrede bir yer olsun dedim ama bakacagız eger korgo sorununu aşa bilirsek izmirde olur istanbulda ilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 02-09-2010 #9
İşyeri izmirde olsa olmaz mı. İlla Adana mı olması gerekir. ilgilenirsen *********
olur neden olmasın ama korgo sorununu aşamamız fiyatta anlaşmamız ve baskı kalitenizi görmemiz lazım şartlar bir birimize uyarsa olur neden çalışmayalım üniversiteyi manisa okudum hafta sonları hep izmire gelirdik izmiri iyi bilirim reklamcılıgada manisa da ögrendim izmir esnafını severim işine kıymet verir layıkıyla yapmaya calışır. dediğim gibi şartlar uyuşursa çalışırız ben sizi ekledim. onaylayın görüşelim.

can46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-09-2010 #10
hocam iletişim için *********
gsm *********

e-mail : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları