Aden Katalog Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Aden Katalog Çalışması ...

Aden Katalog Çalışması
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Aden Katalog Çalışması

Alt 22-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aden Katalog Çalışması
Aden Katalog Çalışması
Aden Katalog Çalışması
Aden Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tertemiz bir işçilik görüyorum. Bulutları bizlerle paylaşabilirseniz çok makbule geçer Aden Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
kayaagizemli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayaagizemli

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2012 #3
slmm arkadaşlar ben grafiker ve wep tasarım icin bır model HP Pavilion dv7 (A2T95EA) almak istıyorumm acaba bu iş ıcın uygun bır laptopmu dur veya başka önerecegız bır model varmıdırr tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-04-2012 #4
Öncelikle emeğine sağlık..
Eleğe takılanları döküyorum izninle Aden Katalog Çalışması

Alt zeminde kullandığın Park Vadi yazı şeritleri ne düz ne yamuk ortada kalmış gibi, biraz daha yan çevirmen hatalı izlenimini ortadan kaldıracaktır.. Şahsi fikrim..
İkinci çalışmada sağ kısıma iki kare atmışsın, alttaki kare bina üstüne kaydığında bina bütünlüğünde sıkıntı yaratıyor..
Zira mevzu konut olduğundan birey tamamını görüp inceleme gereği hissedecektir..
Bu kareyi biraz daha yukarıya diğerinin üstüne kaydırman, üst üste atılmış fotoğraf izlenimi verecektir..
Son olarak sağ kısımdaki bilgi... Büyük ve küçük puntoyu yerinde kullanmışsın yalnız italik olması okuyucuyu biraz yorabilir...
Eline sağlık...

O değilde bu kadar konuşuyoruz, çalışma basıldı mı? Aden Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-04-2012 #5
slmm arkadaşlar ben grafiker ve wep tasarım icin bır model HP Pavilion dv7 (A2T95EA) almak istıyorumm acaba bu iş ıcın uygun bır laptopmu dur veya başka önerecegız bır model varmıdırr tşk
intelin monster anakartına sahip modellerini incelemenizi tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-04-2012 #6
Tertemiz bir işçilik görüyorum. Bulutları bizlerle paylaşabilirseniz çok makbule geçer Aden Katalog Çalışması
hugavera en kısa sürede yükler atarim. Allah'tan sadece bulutu istedin Aden Katalog Çalışması çimler ve ağaçları da istesen yanmiştim. 50ye yakın psd :P
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-04-2012 #7
Öncelikle emeğine sağlık..
Eleğe takılanları döküyorum izninle Aden Katalog Çalışması

Alt zeminde kullandığın Park Vadi yazı şeritleri ne düz ne yamuk ortada kalmış gibi, biraz daha yan çevirmen hatalı izlenimini ortadan kaldıracaktır.. Şahsi fikrim..
İkinci çalışmada sağ kısıma iki kare atmışsın, alttaki kare bina üstüne kaydığında bina bütünlüğünde sıkıntı yaratıyor..
Zira mevzu konut olduğundan birey tamamını görüp inceleme gereği hissedecektir..
Bu kareyi biraz daha yukarıya diğerinin üstüne kaydırman, üst üste atılmış fotoğraf izlenimi verecektir..
Son olarak sağ kısımdaki bilgi... Büyük ve küçük puntoyu yerinde kullanmışsın yalnız italik olması okuyucuyu biraz yorabilir...
Eline sağlık...

O değilde bu kadar konuşuyoruz, çalışma basıldı mı? Aden Katalog Çalışması
value Aden Katalog Çalışması ya sen yine de konuş. her uyarınızı bir sonraki iş için kullanıyorum sonuçta Aden Katalog Çalışması ya etik olmaz yani müşteriye karşı sorumlu olduğumu düşündüğümden müşterimin eline gelip kullanımına başlamadan çalışmaları paylaşmıyorum genelde. sonuçta parasını ödüyor lansmanını yapma şerefi de ona ait olmalı Aden Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 23-04-2012 #8
O 50 psd'yide istiyorum affetmem Aden Katalog Çalışması
Gözüme çarpan tek notayıda belirtmek isterim; 2. jpeg'teki geçiş sıkıntılı olmuş biraz transparan geçebilirdi gibi geldi Aden Katalog Çalışması Ama yinede hocam emeğine sağlık gayet on numara beş yıldız Aden Katalog Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 23-04-2012 #9
O 50 psd'yide istiyorum affetmem Aden Katalog Çalışması
Gözüme çarpan tek notayıda belirtmek isterim; 2. jpeg'teki geçiş sıkıntılı olmuş biraz transparan geçebilirdi gibi geldi Aden Katalog Çalışması Ama yinede hocam emeğine sağlık gayet on numara beş yıldız Aden Katalog Çalışması)
tesekkür ederim hasan. dosyaları upload ederim büyük ihtimal akşam. Aden Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 23-04-2012 #10
tesekkür ederim hasan. dosyaları upload ederim büyük ihtimal akşam. Aden Katalog Çalışması
Ya yok abi ben şakasına takıldım olur mu öyle şey Aden Katalog Çalışması) Sen Hugareva'nın bulutlarını hallet Aden Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları