Adidas Tasarımcıları Davet Ediyor

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Adidas Tasarımcıları Davet Ediyor Sponsorlu Bağlantılar ''adidas eyewear'' tüm sanatçıları, tasarımcıları ve yaratıcıları var olan şablon(lar) kullanılarak bir 'adidas originals' güneş gözlüğü tasarlamaya davet ediyor. Bu tasarım yarışmasının kazananı, adidas originals dizayn ekibi tarafından ...

esraarslan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esraarslan1

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 11-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

''adidas eyewear'' tüm sanatçıları, tasarımcıları ve yaratıcıları var olan şablon(lar) kullanılarak bir 'adidas originals' güneş gözlüğü tasarlamaya davet ediyor. Bu tasarım yarışmasının kazananı, adidas originals dizayn ekibi tarafından seçilecek ve eseri, 2013 yılı global üretim hattı için değerlendirilecek.

adidas eyewear dizayn ekibi, bu tasarım yarışması için üç kazanan seçecek ve kazananların herbiri adidas eyewear websitesi ve sosyal medya kanallarında yer alma fırsatı elde ederken 3000 dolar (usd) para ödülüne de sahip olacaklar. Yarışmanın ayrıntılarına buradan ulaşarak inceleyebilirsiniz.

Şimdiden kolay gelsin!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 12-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
katılırım ben buna Adidas Tasarımcıları Davet Ediyor teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap