Adıyaman Belediyesi için hazırladığım logo

Logo Tasarımları - Adıyaman Belediyesi için hazırladığım logo Sponsorlu Bağlantılar...

dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mensur83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mensur83

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
masallah corel ile mi yaptin?

cok guzellllllllllllllllll
Bu mesajdan alıntı yap

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #3
eyvallah sağolasın. corelde yaptım evet.

LOGO YARIŞMASI

Belediyemiz tarafından düzenlenen logo yarışması sonuçlandı.

Logo yarışmasının juri başkanı Yard. Doç. Dr. Aziz ERKAN tarafından yapılan açıklamada 1.'ye layık eser tespit edilememiştir. İlgililere duyurulur.

ADIYAMAN BELEDİYESİ

şahsen ben diyecek bir şey bulamıyorum Adıyaman Belediyesi için hazırladığım logo Adıyaman Belediyesi için hazırladığım logo
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2009 #4
Harika bir çalışma olmuş tebrik ediyorum. Adıyaman Belediyesi ile ilgili daha önce de bir logo çalışması yayınlanmıştı. Oda sizmiydiniz bilmiyorum ama o da çok hoşuma gitmişti.
Bu mesajdan alıntı yap
berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2009 #5
gerçekten güzel olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 01-12-2009 #6
Jüri ve başkanının lüzumsuzluğu bence 10 numara logo olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #7
teşekkürler arkadaşlar saolun. kimbilir ne süper logolar vardı yazık oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-12-2009 #8
tüm bu tarz yarısmalarda aynı salak durum var...madem illaki bir oyun bir hile ile yapacaksıız bu işi nie yaparsınız...bu gene hiçbirsey hepimiz biliyoruzki çok kötü işlerin seçildiği yarışmalar gördük, göreceğizde..

bu durum yüzünden ben katılmıyorum yarışmalara..kendi tasarımımı tamamlayıp bir kenara koyuyorum ve yarışmada birinci olan logo ile karsılastrıp kendimi ölçüyorum senin çalışman gayet uyumlu ve sıcak bir logo olmuş.ne demek ''1.liğe layık çalışma bulamamak'' ?
trajikomik.
Bu mesajdan alıntı yap
beyhanok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyhanok

Grafiker / Kayseri

Alt 05-12-2009 #9
bu tür yarışmalara güvenilmez . Belediye üniversite logo yarışmalarına. hepsindede mutlaka ama mutlaka bir bir kazanan vardır. oda yarışmanın en başından beri bellidir.
ya üniversitenin içinden öğrenci, yada belediyede çalışanın akrabası tanıdığı yada juride bulunan birinin grafiker yeğeni... hep birinci olan bunlardır... güvenmiyorum.
keşke yasal bir şeyler uygulayabilsem. neye nasıl şikayet etsemde bu hilekarlığı duyursam ve durdursam. Madem birinci baştan belli niye herkesi kullanıp hayallerini umutlarını yıkıyorsunuz...neden sizin için bu kadar zaman kaybı yaşatıyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2009 #10
reklamın iyisi kötüsü olmaz mantalitesiyle hareket ediyolar herhalde. bizim logomuz belli ama bi yarışma yapalım yine heyecan olsun mu diyolar artık ne diyolarsa.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları