Adıyaman belediyesi ve bursa valiliği logo

Logo Tasarımları - Adıyaman belediyesi ve bursa valiliği logo ...

vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sade logo yapsan zıttını istiyorlar,amblemli bir logo yapsan beğendiremiyosun ne çizeceğimi bende şaşırdım.En iyisimi yarışmalara katılmamak:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

berna_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berna_ist

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence ikisinin ortası bişey varsa onları dene Adıyaman belediyesi ve bursa valiliği logo
Bu mesajdan alıntı yap
famedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

famedya

Webmaster / Bursa

Alt 22-12-2009 #3
Sade logo yapsan zıttını istiyorlar,amblemli bir logo yapsan beğendiremiyosun ne çizeceğimi bende şaşırdım.En iyisimi yarışmalara katılmamak:smile:
Sade yada orta şekerli diye bir logo tarzı yoktur, bir grafiker hayal gücünü kullanabilmeli ki müşteri jüri herneyse görüşe sunduğunda her eleştiriye hazır olmalıdır. Çok berbat bir çalışmada yapmış olsanız hiç bir zaman resimlere fontlara küsmemek gerek. Bir bebek bile emekler önce sonra minik adımlar atar korkarak, sonra kendine güven duydukça yürümeye başlar, buda aynı hikaye.
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2009 #4
Sade yada orta şekerli diye bir logo tarzı yoktur, bir grafiker hayal gücünü kullanabilmeli ki müşteri jüri herneyse görüşe sunduğunda her eleştiriye hazır olmalıdır. Çok berbat bir çalışmada yapmış olsanız hiç bir zaman resimlere fontlara küsmemek gerek. Bir bebek bile emekler önce sonra minik adımlar atar korkarak, sonra kendine güven duydukça yürümeye başlar, buda aynı hikaye.
evet evet bu tarz bir hikayeyi eski bir türk sinamasında izlemişdim zamanında yılmaz güneymi oynuyordu tam olarak hatırlayamadım ama filmin konusu ayakları kaza sonucu sakatlanan adam kısa sürede emekledi, yürüdü hemen ardındanda tekerlekli sandalyeden kalktığı gibi koşmaya başladı :rofl: adam hayata küsmedi .buda başka bi hikaye:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap