Adobe acrobat sayfa küçültme nasil yapilir

Diğerleri - Adobe acrobat sayfa küçültme nasil yapilir Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaslar Sizlere Adobe acrobat veya reader ile ilgili bi soru sormak istiyorum ELimde bi kitap var bu kitapta yapılması gereken ufak tefek değişiklikler var kitap bana pdf ...

hale_ozln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hale_ozln(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaslar Sizlere Adobe acrobat veya reader ile ilgili bi soru sormak istiyorum
ELimde bi kitap var bu kitapta yapılması gereken ufak tefek değişiklikler var kitap bana pdf dökümanı halinde gelmiş fakat kitabın boyutlarıda istenilen boyuttan büyük çalısılmıs Bunu acrobat veya reader programında istediğim boyuta getirebilme imkanım var mıdır ?
Aslında illustratörde olur bu ama o çok zamanımı alıcak biliyosunuz illustratör sayfaları tek tek acıyor ayrıca yazı convertlenmemiş oldugu için font hatası veriyor.
Bu konuda çok acil bi yardıma ihtiyacım var eger bilen arkadaslar var ise yardımcı olabilirlerse çok sevinirim Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mierve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mierve

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar arkadaslar Sizlere Adobe acrobat veya reader ile ilgili bi soru sormak istiyorum
ELimde bi kitap var bu kitapta yapılması gereken ufak tefek değişiklikler var kitap bana pdf dökümanı halinde gelmiş fakat kitabın boyutlarıda istenilen boyuttan büyük çalısılmıs Bunu acrobat veya reader programında istediğim boyuta getirebilme imkanım var mıdır ?
Aslında illustratörde olur bu ama o çok zamanımı alıcak biliyosunuz illustratör sayfaları tek tek acıyor ayrıca yazı convertlenmemiş oldugu için font hatası veriyor.
Bu konuda çok acil bi yardıma ihtiyacım var eger bilen arkadaslar var ise yardımcı olabilirlerse çok sevinirim Şimdiden teşekkürler

sorunu çözebildin mi ??
Bu mesajdan alıntı yap
hale_ozln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hale_ozln(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2011 #3
sorunu çözebildin mi ??
Vallahi bende bi türlü çözemedim bir arkadasımdan rica ettim o halletti sormama ragmende söylemedi :S zaten onun üzerinde deli gibi arastırma yapıyorum öğrenirsem burada paylaşacagım
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-09-2011 #4
Pc de acrobat kurulu olmadığı için sonuçtan emin değilim denemedim ama...;

Dosyayı açtık Acrobat ile yazdır dedikten sonra sayfa ayarlarından örneğin çalışma A3 boyutunda ise bize de A4 olarak lazım ise yazdırırken A4 seçip tanımlı yazıcıda değilde yazıcı olarak acrobatı seçercek tekrar pdf olarak yazdırır(kaydeder) ve seçtiğimiz ebatta (A4) olarak yani diye düşündüm.

veya illustrator de açıp (illustrator için PDF multiple pages scripts ) ile tek seferde tümsayfaları açıp,yeniden boyutlandırabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap