ADOBE/AE/3D Koridor ve resim albümüm.

After Effects - ADOBE/AE/3D Koridor ve resim albümüm. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar bu videoda ise 3D koridor tasarlayıp koridorun içine resimlerimi koyup kameranın geçişini her bir fotoğrafın gözü olarak ayarladım, yani kamera göz sensörlü gibi bişi oldu ve bi ...

umut7749 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut7749

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 27-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu videoda ise 3D koridor tasarlayıp koridorun içine resimlerimi koyup kameranın geçişini her bir fotoğrafın gözü olarak ayarladım, yani kamera göz sensörlü gibi bişi oldu ve bi okadarda ilginç bir çalışma oldu,Tasarım Adobe AE ile yapılmışdır,ses düzenlemeleri ise sony vegas pro ile hazırlanmışdır umarım beğenirsiniz teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 27-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık
yalnız yazılarınızı bold ile yazarsanız sıkıntı olabilir forum kurallarında yanılmıyorsam böyle bir cümle mevcut
Bu mesajdan alıntı yap

umut7749

Alt 27-08-2011 #3
aa bunu bilmiyordum yani kalın yazı yasakmı ADOBE/AE/3D Koridor ve resim albümüm. ?
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 27-08-2011 #4
aa bunu bilmiyordum yani kalın yazı yasakmı ADOBE/AE/3D Koridor ve resim albümüm. ?
evet malesef hepsini kalın yazmak yasak

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

17. Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

umut7749

Alt 27-08-2011 #5
evet malesef hepsini kalın yazmak yasak
uyarı için teşekkürler,hemen düzeltiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 27-08-2011 #6
uyarı için teşekkürler,hemen düzeltiyorum..
rica ederim iyi forumlar ADOBE/AE/3D Koridor ve resim albümüm.
Bu mesajdan alıntı yap
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2011 #7
Eline sasglık ugrasmısın olmuşta.bence biraz kamera hareketlerıne ve ozellıkle easy ın easy out larla calısma agırlık ver daha yumusak ve gercekcı hareketler elde edeceksın.bırde kameranı null obje ıle ilişiklendirir ve nulldan hareket verırsen daha rahat olacaktır. kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap

umut7749

Alt 13-09-2011 #8
Eline sasglık ugrasmısın olmuşta.bence biraz kamera hareketlerıne ve ozellıkle easy ın easy out larla calısma agırlık ver daha yumusak ve gercekcı hareketler elde edeceksın.bırde kameranı null obje ıle ilişiklendirir ve nulldan hareket verırsen daha rahat olacaktır. kolay gelsın
öneriniz için teşekkürler ADOBE/AE/3D Koridor ve resim albümüm.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
3d after effect