Adobe After EFECT Çalışması - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Adobe After EFECT Çalışması - Türkiye Geneli ...

interwall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interwall

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe After EFECT Çalışması

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Merhaba , Alanyada bulunan led ekranlarımız ile ilgili olarak After efect çalışmalarına ihtiyacımız var , ilgilenen grafikerlerimizin araması rica olunur.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: 15-20 snlik reklam prodüksiyonları hazırlanacakdır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Adobe After EFECT Çalışması - Türkiye GeneliAdobe After EFECT Çalışması - Türkiye GeneliAdobe After EFECT Çalışması - Türkiye GeneliAdobe After EFECT Çalışması - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skyzip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyzip

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-04-2013 #3
Size mail gönderdim