adobe after effect element 3D sorunu

After Effects - adobe after effect element 3D sorunu Sponsorlu Bağlantılar Element 3d yi açacağım zaman bir süre bekliyor ve after effect çalışmayı durdurdu diyor.Buna nasıl bir çözüm bulabilirim ?...

enesgmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesgmc

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Element 3d yi açacağım zaman bir süre bekliyor ve after effect çalışmayı durdurdu diyor.Buna nasıl bir çözüm bulabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

KMD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KMD

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elementi tekrar kur ve onun c:'ye attığı videocopilot dosyası var onu d: dizinine oluştur dostum benim ssd'de yer kalmayınca öyle oluyordu.
Bu mesajdan alıntı yap
Saint1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Saint1

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-01-2014 #3
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır after effects kulanıyorum.
Yeni bir 64 bit pc aldım after effects cs6 yükledim.
element 3d yükledim herşey sorunsuz scene setupta objeleri rahatça görüp yönetebiliyorum fakat ok'e tıkladığımda sahnede hiçbirşey yok.aslında herşey sahnede birşey var gibi ama görüntü yok.optical flares yükledim bugün aynı sorun ondada var.Ekran kartım Ge Force Gt 640 en son güncellemesini yükledim.sorunu bir türlü çözemedim.bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap