Adobe C5'i yüklerken CD leri görmüyor ve yüklenmiyor..

Dreamweaver - Adobe C5'i yüklerken CD leri görmüyor ve yüklenmiyor.. ...

salihliler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salihliler(30)

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 09-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cs5 in tüm programlarının olduğu program cdlerini aldım. İlk cd yi takıp seriali ve hangi programları ekleyeceğimi seçiyorum.
İleri dediğimde kuruluma başlıyor ve 2. cd yi istiyor. Onu taktığımda halen 2. cd yi istiyor. Sizce sıkıntı nedendir. ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ByNsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByNsk

Webmaster / Malatya

Alt 20-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tekrar 1. cd'yi takıp 2.'yi denermisin Cs5 yeni olduğu için karşılaşmadım öyle bi sorunla
Bu mesajdan alıntı yap
EliteTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EliteTR

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2010 #3
Cd lerin içeriklerini c veya d de yeni bir klasör oluşturarak içerisine kopyala. Oluşturduğun klasörün ismi (eğer master collection u aldın isen) "Adobe Master Collection Suite" olsun.
Benzer şekilde Designer Suite felan ise "Adobe Design Premium Suite" veya cs5 web suite ise "Adobe Web Premium Suite" şeklinde adlandır.
Cdleri bu klasöre çıkartıktan sonra kurulum tamamlanacaktır.
Hala hata almaya devam edersen sölediğim klasörün kök dizinde olmasına dikkat et. yani c:\Adobe Master Collection Suite\.. gibi
Yine hata devam ederse kurulum esnasında seçtiğin programlara Contribute cs5 ide ekle ve öyle yükle. Yüklemeden sonra tekrar çalıştırarak eğer kullanmıyorsan sadece Contribute' i kaldırabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap