Adobe CC

Diğerleri - Adobe CC Sponsorlu Bağlantılar Application Manager ile Colouddan indirebiliyorum ancak indirdiğim yazılımların setuplarını saklamak istiyorum ve doğrudan adobe izin vermiyor gördüğüm kadarıyla. Nasıl yedek alabilirim setupları?...

Adobe CC
Elalbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elalbay

Grafiker / Eskişehir

Adobe CC

Alt 10-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Application Manager ile Colouddan indirebiliyorum ancak indirdiğim yazılımların setuplarını saklamak istiyorum ve doğrudan adobe izin vermiyor gördüğüm kadarıyla. Nasıl yedek alabilirim setupları?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Application Manager ile Colouddan indirebiliyorum ancak indirdiğim yazılımların setuplarını saklamak istiyorum ve doğrudan adobe izin vermiyor gördüğüm kadarıyla. Nasıl yedek alabilirim setupları?
Alamazsınız , CC üyelik sistemiyle calışıyor , ama nette aratırsanız bulabilirsiniz setuplarını
Bu mesajdan alıntı yap
Elalbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elalbay

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-12-2013 #3
Nette genelde ilk versiyon CCler var. Normalinde Update3 çıktı CC serisi için. Temp gibi bir yere önce indiriyordur diye tahmin ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap