adobe creative suite 3 master collection yardım ...!!

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - adobe creative suite 3 master collection yardım ...!! Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bugün "adobe creative suite 3 master collection" cd sinin aldım içinde 21 tane program vardı ama 11 tanesini yukledi 10 tanesını yuklemedı o on tanesının ıcınde de ...

alper11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alper11

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bugün "adobe creative suite 3 master collection" cd sinin aldım içinde 21 tane program vardı ama 11 tanesini yukledi 10 tanesını yuklemedı o on tanesının ıcınde de bana lazım olan programlar var . önceden sadece ps cs3 yüklüydü onu silemedım program ekle kaldırda yoktu ondan yuklemıyor olabılırmı yardım edermisinizz ???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
belki yer yoktur pc de... neden hepsini birden yüklüyorsunuz? hepsi tek bir şahıs için bir ömür sanki... gerekli olanlara yoğunlaşın.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 09-10-2010 #3
belki yer yoktur pc de... neden hepsini birden yüklüyorsunuz? hepsi tek bir şahıs için bir ömür sanki... gerekli olanlara yoğunlaşın.
Doğru söze ne denir ki .
Bu mesajdan alıntı yap

alper11

Alt 09-10-2010 #4
pc'nın harddıskı 500gb C:sürücüsü toplam:254gb boş alan:121 gb D:sürücüsü toplam 218gb boş alan :218 gb
boş yer var pc de istersen diğer ozellıklerı yazayım
Bu mesajdan alıntı yap

alper11

Alt 09-10-2010 #5
konuyla ilgilendiğin için saol arkadaşım .19 programı yukledım adobe creative suite 3  master collection yardım ...!!
dreamweaver cs3 ile premiere pro cs3 kaldı adobe creative suite 3  master collection yardım ...!! onlarda şimdi lazım değil bana
Bu mesajdan alıntı yap

alper11

Alt 09-10-2010 #6
bir sorun daha oluştu .ps cs3 ü açarken "adobe photoshop cs3 çalışmayı durdurdu"hatasını verdi ve program direk kapandı bunu nasıl yapabılırım!! yeniden silip yüklesem düzelirmi ?!!!
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 10-10-2010 #7
PC sistem ilgili uyumuyor olabilir PC format attıktan sonra hepsi tamamıyla rahatça yüklenebilirsin ama ihtiyacı olmazsa hepsi yüklemen gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap

alper11

Alt 10-10-2010 #8
şuan cs3 ü sildim cs5 yükledim sorunsuz olarak çalıştırıyor xD.ilginiz için tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap