Adobe CS3 yükleme sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Adobe CS3 yükleme sorunu ...

Adobe CS3 yükleme sorunu
mabed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mabed

Hiç Biri / Konya

Adobe CS3 yükleme sorunu

Alt 03-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bu sektörde yeniyim kendimi geliştirmek istiyorum, inşallah birbirimize faydalı oluruz.
Adobe cs3ü dvdden yüklemeye çalıştım hata verdi. Dvdyi taktım setup dedim sonra key girdim yükleneceği sürücüyü seçtim yükleme aşamasına geldiğinde şöyle bir hata verdi;
Adobe CS3 yükleme sorunu
DVD sürücüde takılı olduğu halde böyle bir hata veriyor, bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim, bir an önce phop., corel ve diğer grafik prog. öğreniyim diyorum. İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
programın setup masaüstüne koyun ve kurmaya calışın
Bu mesajdan alıntı yap

mabed

Hiç Biri / Konya

Alt 04-08-2010 #3
Sizin dediğiniz gibi yaptım dosya boyutu 3 gb old. için c de kurulum için yeterli alan kalmadı ek 2 gb alan istedi, d ye kursam probpem olur mu? ( Başta sadece 2.5mblık setupı koplayamıştım o zaman yüklenmemişti.)
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 04-08-2010 #4
mabed , sanırım c sürücünde yer çok az sayıda dvd 4.7 gblıksa senin c yerel diskinde o kadar yer yok sende d yerel diskin veya başka bir diskine kopyala ve setubu tekrar çalıştırmaya dene...dvd de bir dosyayı kopyalamıyor demek ki o hata alıyorsun, vejdi arkadaşımda yerel diske kopyalayıp setub dosyasından tekrar başlatmanı önermiş, dvd çizilmiş, okunmaz durumdada olabilir... ve D yerel diskine kurabilirsin...
cs3 yüklemek istemezsen adobe'nin kendi sitesine gir cs5 yükle 1.100 gb yanlış hatırlamıyorsam indirirsin masaüstüne rardan çıkarır sonrada D yerel diskine kurarsın...
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-08-2010 #5
programın setup d ye atabilirsiniz tabi buradan kurul yapmaya başlayın
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #6
DVD'yi bilgisayarına kopyala sonra kur sorun düzelecektir!
Bu mesajdan alıntı yap

mabed

Hiç Biri / Konya

Alt 04-08-2010 #7
Arkadaşlar FatihDora'nın dediği gibi 2.3gblik setup dosyasını dvdden dye kaydettim dden yüklemeye çalıştım ve yüklendi. KOnuyu okuyan yorum yapan yapmayan bütün arkadaşlara teşekkürler.
Tylcn, arkadaş senin pc cs5 i kaldırmayabilir dedi onu için cs3ü ykledim. ekran kartı 256 ram 1gb işlemci 3ghz.
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 04-08-2010 #8
Arkadaşlar FatihDora'nın dediği gibi 2.3gblik setup dosyasını dvdden dye kaydettim dden yüklemeye çalıştım ve yüklendi. KOnuyu okuyan yorum yapan yapmayan bütün arkadaşlara teşekkürler.
Tylcn, arkadaş senin pc cs5 i kaldırmayabilir dedi onu için cs3ü ykledim. ekran kartı 256 ram 1gb işlemci 3ghz.

senin pc cs5 i kaldırmaz demek istemedim, yazdığımı yazıyı tekrar iyice okursan...Adobe.comdan 1.100 gb gibi dosya boyutunu indirirsin, cs5 arşiv halinde indiririliyor...indirdiğin dosyayı d sürücüsüne yükledikten sonra indirdiğin dosya olan " Photoshop_12_LS1" dosyasına çift tıklarsan c nin masaüstüne arşivlenmiş photoshop setub'ını çıkaracaktır...Çıkardıktan sonra da setupdan kuruluma başlardın...
ben sana senin pc kaldırmaz demedim benimki de senin pcnin özellikleriyle aynı...3 ghz işlemci ve 1 gb ram.

Adobe CS3 yükleme sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

mabed

Hiç Biri / Konya

Alt 04-08-2010 #9
Tamam Tylcn ben gücenmedim kızmadım yorum yapmana gerek yokki. : ) CS3 ü aldığım arkadaş cs5 i senin pc kaldırmayabilir dedi o üzden cs3ü aldım bunu söyledim ben.
Bu mesajdan alıntı yap