Adobe Dil Değişikliği

Photoshop - Adobe Dil Değişikliği Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar, işe yeni girdiğim için Adobe lisansı alındı ancak Türkçe daha ucuz olduğu için Türkçe alınmış ve gerçekten alışık olmadığım için kullanamıyorum. Sonradan " legal " olarak ...

Adobe Dil Değişikliği
Jacoff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jacoff

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar, işe yeni girdiğim için Adobe lisansı alındı ancak Türkçe daha ucuz olduğu için Türkçe alınmış ve gerçekten alışık olmadığım için kullanamıyorum. Sonradan "legal" olarak programların dilini değiştirmek mümkün müdür? Lisansta problem yaşar mıyım? Bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim, iyi forumlar.

Beyler işkence çekiyorum, yok mu bilen? Gauss Bulanıklığı nedir ya Adobe Dil Değişikliği Skew içinde Yamuklaştır diyor, gülmekten de iş yapamıyorum Adobe Dil Değişikliği
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 30-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam arkadaşlar, işe yeni girdiğim için Adobe lisansı alındı ancak Türkçe daha ucuz olduğu için Türkçe alınmış ve gerçekten alışık olmadığım için kullanamıyorum. Sonradan "legal" olarak programların dilini değiştirmek mümkün müdür? Lisansta problem yaşar mıyım? Bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim, iyi forumlar.
Hayır değiştirilemiyor. Orjinal olanlarda bile dile göre satılıyor. Değiştirmek için programı kaldırıp yeniden kurman gerekiyor. Ama kurarken dikkatli ol, çünkü yine aynı dili yüklemeye çalışıyor. Yeniden kurarken dili değiştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Jacoff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jacoff

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2013 #3
Hayır değiştirilemiyor. Orjinal olanlarda bile dile göre satılıyor. Değiştirmek için programı kaldırıp yeniden kurman gerekiyor. Ama kurarken dikkatli ol, çünkü yine aynı dili yüklemeye çalışıyor. Yeniden kurarken dili değiştirebilirsin.
Biliyorum lisanslı ürünün Türkçe olduğunu, kurarken kasten İngilizce'yi seçtim ama yine de Türkçe yükledi Adobe Dil Değişikliği
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 25-02-2013 #4
Biliyorum lisanslı ürünün Türkçe olduğunu, kurarken kasten İngilizce'yi seçtim ama yine de Türkçe yükledi Adobe Dil Değişikliği
Revo Uninstaller gibi bir programla, bütün artıklarını silip yeniden yüklemeyi deneyin. Bir de bir ara forumda bir konu gördüm, programı kaldırmadan dili değiştirebiliyormuşsun. Bir araştır derim.
Bu mesajdan alıntı yap