adobe encore dvd eğitimi

Diğerleri - adobe encore dvd eğitimi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba adobe encore dvd programı hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba?nette araştırdım ancak elle tutulur birşeyler bulamadım bilgisi olanlar lütfen bu başlık altında program hakkındaki bilgilerini (eğitimi ...

adobe encore dvd eğitimi
Onur DAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur DAL(36)

Eğitimci / Tokat

adobe encore dvd eğitimi

Alt 01-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba adobe encore dvd programı hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba?nette araştırdım ancak elle tutulur birşeyler bulamadım bilgisi olanlar lütfen bu başlık altında program hakkındaki bilgilerini (eğitimi ile ilgili) paylaşabilirse sevinirim.şimdiden ilginize teşekkür ederim.kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MDURUKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MDURUKAN

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 29-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım uzun süredir bende arıyorum ancak dişe dokunur bi eğitime rastlayamadım. Hatta piyasada buna yönelik kitap bile bulamadım. Ancak adobenin resmi sitesindeki yardım dökümanlarında ingilizce help menüsü var oradan faydalanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
bziya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bziya

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2009 #3
Adobe Encore programı , Adobe Premire ve diğer After Effects gibi programlar ile senkronize ve bağımsız çalışabilen profesyonel Video export programıdır.DVD kalitesinde video çıkışları almanızı sağlar.
Bu mesajdan alıntı yap