Adobe Flash Player

Yazılım Rehberi - Adobe Flash Player ...

Adobe Flash Player
tumer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tumer

Hiç Biri / İzmir

Adobe Flash Player

Alt 12-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan bir tarayıcı eklentisidir. Flash Player ile girmiş olduğunuz etkileşimli web sayfalarını en verimli biçimiyle görebileceksiniz.

Esasen Macromedia şirketinin bir yazılımı olmasına rağmen Adobe'nin Macromedia'yı satın alması ile Adobe adı ile sunulmaya başlanmıştır. Uzun zamandır deneme sürümleri yayınlanan yazılım bu sürümü ile kararlı hale getirilmiş ve hatalar düzeltilmiştir. Her internet kullanıcısının sistemine kurması gereken bir uygulamadır. Ayrıca boyutu oldukça küçüktür ve ücretsizdir.

Desteklemiş Olduğu Tarayıcılar:
Opera
Mozilla ve Firefox
Netscape
CompuServe

Homepage - http://www.adobe.com/products/flashplayer/

Size: 1.10 MB

Download Resmi site
http://www.adobe.com/products/flashplayer/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 06-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben flash playeri yükleyemiyorum sayfayı açtıktan sonra yükle çalıştır seçenekleri çıkmıyor nedeni ne olabilir teiekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Royal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Royal

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2007 #3
Kardeş ben bitürlü bu programı indiremedim sitesine girdigimde download etmiyor lütfen edenler varsa upload edip forumlarda paylaşırsa sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-10-2007 #4
Kardeş ben bitürlü bu programı indiremedim sitesine girdigimde download etmiyor lütfen edenler varsa upload edip forumlarda paylaşırsa sevinirim..
İndir
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
flashplayer, adobe flash player