Adobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Adobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye Geneli ...

Adobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye Geneli
lemon tasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lemon tasarim

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe InDesing
Adobe FreeHand
Corel Draw

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: eğitimini aldıgım sektorde ünlü markalar ile tecrube kazanmış olup 3 yıldır bu işi yapmaktayım.
freelance hizmet vermekteki amacım portfolyomu genişletmek ve daha özgün tasarımlar elde etmektir. size verebileceğim hizmetleri ve bazı örnekleri lemontasarim.com adresinden inceleyebilirisnz. 

Detaylı cv ve referanslr istenildigi taktirde gönderilecektir

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Adobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye GeneliAdobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye GeneliAdobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye GeneliAdobe Illustrator Adobe Photoshop Adobe InDesing Adobe FreeHand Corel Draw - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..