Adobe Illustratör CC son sürüm dil sorunu

Illustrator - Adobe Illustratör CC son sürüm dil sorunu ...

Ahmetdkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmetdkk

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 29-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba acaba aranızdan birileri Illustrator ün son sürümünü İngilizce olarak yükleyebildi miben her kurduğumda Türkçe kuruluyor ve hiç alışık değilim Tr kullanıma ve de program kurulurken dil seçeneği sunmuyor Creat Cloud ile kuruluyor artık
Bunu düzelten arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi rica etsem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harungundogdu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungundogdu1

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba acaba aranızdan birileri Illustrator ün son sürümünü İngilizce olarak yükleyebildi miben her kurduğumda Türkçe kuruluyor ve hiç alışık değilim Tr kullanıma ve de program kurulurken dil seçeneği sunmuyor Creat Cloud ile kuruluyor artık
Bunu düzelten arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi rica etsem

Creative Cloud'u açıp tercihlere gidin ve genel sekmesinin yanından Creative Cloud sekmesine gidip uygulama dilini ingilizce yapın. Bukadar! Adobe Illustratör CC son sürüm dil sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
brkky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkky

Grafiker / Mersin

Alt 31-07-2016 #3
arkadaşlar benim sürüm 2015.3 v20 türkçe kullanıyorum fakat yeni bir çalışma açtığımda "Adsız Belge" isminde açıyor. Nasıl düzeltebileceği hakkında bir fikriniz varm mı?
Bu mesajdan alıntı yap