Adobe illustrator CC türkçe Görsel eğitim videoları

Illustrator - Adobe illustrator CC türkçe Görsel eğitim videoları Sponsorlu Bağlantılar 150 Küsür videoluk Adobe illustrator görsel eğitim seti hazırlıkları tamamlandı ve çekimlere başladım.Programı iyi kullanabilen biri olarak çekimlerde acemilik yaşamaktayım.Her ne kadar ne söyleyeceğimi defalarca tekrar etsemde illa ...

filcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filcin

Eğitimci / Hatay

Alt 01-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

150 Küsür videoluk Adobe illustrator görsel eğitim seti hazırlıkları tamamlandı ve çekimlere başladım.Programı iyi kullanabilen biri olarak çekimlerde acemilik yaşamaktayım.Her ne kadar ne söyleyeceğimi defalarca tekrar etsemde illa ki hatalarla karşılaşıyorum.Tabii olarak eleştiriler başımın tacıdır.Videoları gün be gün yüklemeye özen göstereceğim.Sizlerden de ricam lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.Yorumlarınız benim kendimi geliştirmeme yardımcı olacaktır.Videoları aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/playlist?lis...XmDaO5T2kcCr59

Ayrıca kursun planını da word belgesi olarak aşağıdaki linkten edinebilirsiniz:

https://docviewer.yandex.com.tr/?url...c=551c24f3ad66

Tabii kanalıma abone olmayıda unutmayın lütfen Adobe illustrator CC türkçe Görsel eğitim videoları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba hemşerim benim ,
öncelikle yüreğinize sağlık güzel bir iş cıkarmışsınız ,
Illustrator programının ingilizce sürümü kullanmış olsaydınızı keşke
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
filcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filcin

Eğitimci / Hatay

Alt 01-04-2015 #3
Toprağımsın teşekkürler.Ben de ilk önce öyle düşündüm de sonradan türkçe arayüz ile bir eğitim olmadığını farkettim ve böyle bişi yaptım.Program tamamen türkçe olsun ki ingilizce bilmeyen de bu işi öğrenebilsin istedim.Yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap