Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Illustrator de Convert

grafiker nuray

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ikinizede ettiğim için en çok ben teşekkür etmiş oldumm :rofl::rofl:

domingos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
e bi teşekkürde ben ediyim ki sizin ettiğiniz teşekkürler benimkinin yanında hiç kalsın :D:D

macserver

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Allah razı olsun

Allah razı olsun diyemki Allah Razı ola...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) ben teşekkür ederim.

bende ikinize teşekkür ederim :)

En çok ben teşekkür edeceğim işte! :D

ben ikinizede ettiğim için en çok ben teşekkür etmiş oldumm :rofl::rofl:

Asıl sana teşekkür :p

e bi teşekkürde ben ediyim ki sizin ettiğiniz teşekkürler benimkinin yanında hiç kalsın :D:D

Neler oluyor :D
bende rica edeyim o zaman ki :D bu zincir bi dursun :D

dorule

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir teşekkürde benden :)))

bozkırbey

🌱Yeni Üye🌱
selam kartvizit veya herhangi bir belgenin çözünürlüğü nerden yükseltilir illistratörde teşekkürler

BERİVAN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar;
illustrator da sadece textleri seçmenin kısa bir you var mı?
diğer yandan tüm belgeyi convertlediğimde %20 olan gri sütunlarımı backgroudunda arkasındaki layer rengine çeviriyor sebebini bilen yada nasıl engelleyeceğimim bilen biri yardımcı olabilir mi? yani belge hazır herşeyi yaptım şimdiye kadar hep aynı yöntemle convertledim flatten transparency özelliğiyle fakat şimdi tekrar ctrl a yapıp belgenin içindeki herşeyi seçip flatten yapığımda %20 gri kolonları sayfa arkaplanın altında kullanılmış olan renge dönderiyor...flatten trancpareny ayarlarını mı yalış yapıyorum acaba??? :)
çok teşekkürler şimdiden :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
merhaba arkadaşlar;
illustrator da sadece textleri seçmenin kısa bir you var mı?
diğer yandan tüm belgeyi convertlediğimde %20 olan gri sütunlarımı backgroudunda arkasındaki layer rengine çeviriyor sebebini bilen yada nasıl engelleyeceğimim bilen biri yardımcı olabilir mi? yani belge hazır herşeyi yaptım şimdiye kadar hep aynı yöntemle convertledim flatten transparency özelliğiyle fakat şimdi tekrar ctrl a yapıp belgenin içindeki herşeyi seçip flatten yapığımda %20 gri kolonları sayfa arkaplanın altında kullanılmış olan renge dönderiyor...flatten trancpareny ayarlarını mı yalış yapıyorum acaba??? :)
çok teşekkürler şimdiden :)

Select menüsünden select object=>text object yaparsanız hepsi seçilir...flatten transparency için bir şey diyemeyeceğim... tek ihtimal sizin o tonlarınızın zaten "aynı"ya tekabül ediyor olması... background'un rengini değiştirip yeniden bakmalısınız bence...